Prorino Potency koncentrovaný prášek pod jazyk 7 ks

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Prorino Potency koncentrovaný prášek pod jazyk 7 ks

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
449
PLUSY:
  • Rychlý nástup účinku - koncentrované složení
  • Vhodný ke kombinaci s krémy či gely na potenci
Popis produktu
Jedinečný koncentrovaný prášek pro zlepšení potence Prorino. Unikátní produkt ocení každý muž, který nechce, aby jeho partnerka zjistila, že používá doplňky pro zlepšení svého sexuálního výkonu. Prorino Potency powder si jednoduše nasypete pod jazyk a necháte rozpustit, případně ho můžete rozpustit ve vodě a vypít. Speciální složky obsažené v prášku se rychle vstřebají do krevního oběhu, účinek tak nastoupí rychleji než když užijete tabletu.

Prášek obsahuje Maca prášek, L-Arginin, Taurin, Kofein, extrakt z Ginkgo Biloby a další složky ovlivňující chuť či konzistenci.

Prášek z Maca je přímým stimulantem libida a potence. Tato speciální látka dokáže regulovat hladinu hormonů, zvyšuje chuť k sexu a objem ejakulátu i množství spermií v něm (tohoto účinku můžete dosáhnout pravidelným, alespoň tříměsíčním užíváním).

L-Arginin je aminokyselina, která je ve zvýšené míře obsažena v různých potenčních přípravcích. Jeho užitím se zlepšuje průtok krve a zvyšuje se obsah růstového hormonu v těle. Těchto účinků chce dosáhnout každý muž, který má problém s potencí a trpí erektilní disfunkcí. 

Dalšími složkami jsou Taurin, který zlepšuje výkon, roztahuje cévy a zrychluje průtok krve v těle. Kofein zase stimuluje nervovou soustavu, snižuje pocit únavy, zvyšuje koncentraci.

V balení najdete 7 balíčků prášku.

Použití a dávkování prášku Prorino Potency Powder

Nasypte aspoň 15 minut před stykem pod jazyk nebo nasypte do 250 ml čisté vody (nepoužívejte alkohol, energetické nápoje, černý a zelený čaj), rozmíchejte a vypijte. V průběhu 24 hodin užijte maximálně 1 sáček prášku. Pro zlepšení výkonu můžete potenční prášek kombinovat se stimulačními krémy na penis.

Upozornění: 

Přípravek se nesmí kombinovat s léky na předpis na erektilní disfunkci. Není také vhodný pro pacienty užívající tablety na krevní tlak nebo srážlivost krve. Pokud trpíte problémy se zvýšenou tepovou frekvencí či jinými onemocněními srdce, vyhněte se užívání tohoto produktu.
 
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6806
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...