Z důvodu enormního vytížení kurýrů a Zásilkovny může být doručení zpožděno.

Španělské mušky pro muže 30 ml

Španělské mušky pro muže 30 ml

Popis produktu
Španělské mušky jsou jednoznačně nejslavnější a nejlegendárnější afrodiziakum všech dob.
Původně se španělské mušky vyráběly z malého, asi 1 cm velkého brouka, jehož oficiální jméno je Puchýřník lékařský. Dospělí jedinci obsahují prudký jed - kantaridin - který se odjakživa používal jako afrodiziakum. Tělo brouka se vysušilo, rozdrtilo a přidávalo do jídla nebo nápojů.
Jelikož byl jed skutečně nebezpečný a bylo zaznamenáno několik případů úmrtí z předávkování, přišla moderní medicína s dokonalou syntetickou náhradou. Tato náhrada je pro člověka zcela bezpečná, navíc s velmi podobnými účinky jako původní jed z Puchýřníku.

Stačí 10–15 kapek pod jazyk nebo do nápoje.

ÚČINNOST: Stejně jako jakékoliv jiné přírodní či syntetické afrodiziakum, tak i španělské mušky účinkují na každého jinak. Vyzkoušejte proto na začátek raději malé množství a v případě slabšího účinku dávku zvyšte. Navzdory tomu, že jde o velmi efektivní produkt, v ojedinělých případech může mít na určité jedince slabší účinky.

UPOZORNĚNÍ: Prodávané španělské mušky jsou bezpečný, ověřený a schválený produkt. Vždy je ovšem potřeba přečíst si návod k použití a dodržovat maximální denní dávku, která je uvedena na obale.

Objem: 30 ml
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX4124
Objem: 30 ml
Výrobce:
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.