Španielske mušky Gold 15 ml - poškozený obal

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
SLEVA
-37%

Španielske mušky Gold 15 ml - poškozený obal

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 308 Kč
Cena:
195
Ušetříte: 113 Kč (37%)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
5+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Španělské mušky jsou bez debaty nejslavnější afrodiziakum všech dob. Velkou oblibu v nich měl i francouzský šlechtic, filosof a spisovatel Markýz de Sade.

Španělské mušky se původně vyráběli z malého, asi 1 cm velkého brouka Puchýřníka lékařského. Dospělí jedinci v sobě mají prudký jed - kantaridin - který se odedávna používal jako afrodiziakum. Tělo brouka se vysušilo, rozdrtilo a přidávalo do jídla nebo nápojů.
Jelikož byl jed opravdu nebezpečný a byly zaznamenány případy úmrtí z předávkování, moderní medicína přišla s dokonalou chemickou náhradou. Tato náhrada je pro človeka zcela bezpečná a účinky jsou velmi podobné původnímu jedu z Puchýřníku.

Stačí přibližně 10–15 kapek, buď pod jazyk nebo přímo do úst.

Účinnost: Stejně jako jakékoliv jiné přírodní nebo chemické afrodiziakum i španělské mušky účinkují na každého jinak. Vyzkoušejte je proto na začátek v menším množství a v případě slabšího účinku dávku zvyšte. Navzdory tomu, že jde o velmi efektivní produkt, v ojedinělých případech může mít u některých jedinců slabé účinky. Zároveň není třeba mít přehnaná očekávání. Není to nějaká šílená droga, která z vás udělá extrémně nadrženého jedince. Spíše napomáhá k uvolnění
a odvázání se.

Složení: Voda, L-Arginine, Vitamin C, L-Ascorbic, konzervační látky E211, E202.

UPOZORNĚNÍ: Prodávané španělské mušky jsou bezpečný, ověřený a schválený produkt. Vždy je však potřeba dodržovat maximální denní dávku, která je uvedena na obale.

Upozornění: Zboží je nové, nepoužité, má pouze poškozenou krabici, proto není vhodné jako dárek. 
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX9087
Objem: 15 ml
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...