Viamax Sensitive Gel - Orgasmus gel 50 ml

2 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Viamax Sensitive Gel - Orgasmus gel 50 ml

2 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
649
PLUSY:
  • Okamžitý účinek - velké balení
  • Navzdory výraznému efektu je gel šetrný ke sliznici
  • S obsahem bylinných výtažků
  • Veganské složení – bez živočišných složek
  • Vhodné k použití s preservativem
Popis produktu
Máte problém dosáhnout orgasmu? Přestáváte dole pociťovat příjemné stimuly i přesto, že jste vzrušená? Nebo jen potřebujete nabudit a prožít opravdu intenzivní erotické dobrodružství? Viamax Sensitive Gel byl vyvinut s ohledem na ženské potřeby a již při prvním použití s vami udělá zázraky!

Krém se aplikuje na klitoris a vnitřní pysky. Na jedno použití stačí dávka krému ve velikosti hrášku. Efekt nastává téměř okamžitě po rozmasírovaní – vagina i klitoris jsou najednou mnohem citlivější, navozuje se ve vás pocit vzrušení a okamžitá touha po uspokojení. Daná oblast se díky aplikaci přípravku více prokrví a stane se citlivější, důsledkem čeho přichází orgasmus rychleji a jeho intenzita je o mnoho silnější. 

Přes silný účinek je gel velmi šetrný k ženským intimním partiím. Jeho složení je přírodní, většinu objemu tvoří bylinné výtažky (ženšen, mentol, peppermintový extrakt), které jsou zodpovědné za tento výrazný stimulační účinek. Hlavní účinnou látkou je L-Arginin, esenciální aminokyselina, která zvyšuje průtok krve a důsledkem je jemné brnění v intimní oblasti a zároveň narůst pocitu vzrušení.

Viamax Sensitive Gel doporučujeme vyzkoušet s masážní hlavicí – vibrace klitoris nabudí a výsledkem je skutečně silný orgasmus.

Gel je vhodný k použití s kondomem. Veganský produkt, bez použití živočišné složky.

Objem: 50 ml
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7073
Objem: 50 ml
Efekt: Stimulační
Baleno: Gel
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...