Satisfyer Backdoor Lover anální vibrátor černý

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Backdoor Lover anální vibrátor černý

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
699
Popis produktu
Anální vibrátor Backdoor Lover od značky Satisfyer je inovací v oblasti análních kolíků. Tato unisex erotická pomůcka je díky svému tvaru vhodná i pro začátečníky.

Zúžená špička zajistí jemné pronikání a flexibilní zahnuté tělo kolíku s mírným ohnutím nahoře bude stimulovat přesně ta místa, která způsobují největší rozkoš. Je proto ideální také na masáž prostaty. Přestože je Backdoor Lover anální vibrátor tichý a diskrétní, poskytne vám až 12 silných vibračních režimů. Spodní část slouží jako základna, která zabrání vniknutí celého vibrátoru do těla. 

Je vyroben z lékařského silikonu, který mohou používat i osoby s citlivou pokožkou a sliznicí. Materiál je velmi jemný, přizpůsobí se teplotě těla, a tak je používání vibrátoru velmi příjemné. 
Konstrukce vibrátoru je navíc vodotěsná, takže si můžete užívat třeba ve sprše nebo ve vaně.

Backdoor Lover je potřeba před prvním použitím nabít pomocí přiloženého USB kabelu po dobu 2 hodin. Následně se zapne pomocí tlačítka na těle vibrátoru. Tímto tlačítkem zároveň přepínáte mezi 12 vibračními režimi, čímž si zvolíte intenzitu, která vám nejvíce vyhovuje. 

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.


 
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7604
Délka: 11,0 cm
Použitelná délka: 8,0 cm
Průměr: 4,0 cm
Hmotnost: 78 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Zahnutý
Vibrace: 12 druhů vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...