Satisfyer Lolli Plug 1 vibrátor antracitově-šedá

2 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Lolli Plug 1 vibrátor antracitově-šedá

2 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
749
Popis produktu
Antracitově-šedý Satisfyer Lolli Plug 1 je anální vibrátor vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

Lolli Plug 1 disponuje dvěma výkonnými motorky, které dodávají kolíku intenzivní vibrační rytmy s výrazným chvěním. Anální vibrátor disponuje 12 rozmanitými a výkonnými vibračnimi režimy. Stisknutím a podržením tlačíka v dolní části po dobu 3 sekund vibrátor zapnete/vypnete, následným krátkým stisknutím přepínáte mezi režimy.

Tvar análního kolíku je umožňuje pohodlné zasunutí a vyjmutí. Silikonový materiál je šetrný k análnímu otvoru. Pro ještě pohodnější vsunutí použijte anální lubrikant. Široké zakončení ve tvaru T zabezpečí, že vám nezapadne někam, kam by neměl. "Téčkový konec" slouží i jako držadlo při používání.

Kuželovitá struktura kolíku podobná stromečku způsobuje smyslnou stimulaci. Vibrátor je vodotěsný, a proto ho s sebou můžete například do sprchy nebo do vany. Lolli Plug 1 disponuje tichým režimem, takže nikdo nic neuslyší.

Líthiovou iónovou baterii nabijete pomocí magnetického USB kabelu, který je součástí balení.
 
Potěšte svůj anální otvor a vyzkoušejte Satisfyer Lolli Plug 1. Vibrátor je vhodný také pro začátečníky, protože má tenký tvar, jeho špička se snadno zasouvá a je jemný k pokožce.

Lolli Plug 1 se velmi jednoduše udržuje v čistotě. Stačí jej po každém použití důkladně opláchnout vlažnou vodou a po vysušení očistit jedním z dezinfekčních prostředků určeným k údržbě sexuálních pomůcek.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7525
Délka: 14,0 cm
Použitelná délka: 12,0 cm
Průměr: 2,0 - 3,0 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Členitý
Vibrace: 12 druhů vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...