Satisfyer Lolli Plug 2 vibrátor zelený

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Lolli Plug 2 vibrátor zelený

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
895
5,0
na základě 1 hodnocení
100+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Zelený Satisfyer Lolli Plug 2 je anální vibrátor vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

Lolli Plug 2 disponuje dvěma výkonnými motorky, které jsou uprostřed a na konci kolíku. Tím jsou zaručeny vibrace po celé jeho délce. Vibrace dodávají kolíku intenzivní vibrační rytmy s výrazným chvěním.

Anální vibrátor disponuje 12 rozmanitými a výkonnými vibračnimi programy. Stisknutím a podržením tlačíka v dolní části po dobu 3 sekund vibrátor zapnete/vypnete, následným krátkým stisknutím přepínáte mezi režimy. Mezi nimi si můžete vybrat nepřetržitý, intenzivní nebo mírné vlnění a pulzace. Je pouze na vás, co preferujete. Můžete na různé části těla zvolit jiné vibrace i jinou část kolíku. Tím pádem budete mít na výběr nespočetné množství variací.
 
Vibrátor je možné používat také ke stimulaci klitorisu, vagíny nebo na oblast mezi vagínou a konečníkem. Vrchní část můžete přímo namířit na nějaký bod, např. klitoris a zažít tak neuvěřitelnou rozkoš. Můžete ho využít dokonce i na masáž celého těla.
 
Tvar análního kolíku umožňuje pohodlné zasunutí a vyjmutí. Vibrátor Lolli Plug 2 se skládá ze tří hladkých koulí, jejichž velikost se směrem dolů postupně zvětšuje. Kulovitá struktura kolíku způsobuje smyslnou stimulaci. Lolli Plug 2 je jemnější než Lolli Plug 1. Silikonový materiál je šetrný k análnímu otvoru. Pro ještě pohodlnější zavádění použijte anální lubrikant. 

Široké zakončení ve tvaru T zabezpečí, že vám nezapadne někam, kam by neměl. "Téčkový konec" slouží i jako držadlo při používání.

Vibrátor je vodotěsný, a proto ho s sebou můžete vzít například do sprchy nebo do vany. Lolli Plug 2 disponuje tichým režimem, takže nikdo nic neuslyší.

Líthiovou iónovou baterii nabijete pomocí magnetického USB kabelu, který je součástí balení. Za 1 hodinu nabíjení získáte 1 hodinu intenzivní zábavy.
 
Potěšte svůj anální otvor a vyzkoušejte Satisfyer Lolli Plug 2. Vibrátor je vhodný také pro začátečníky, protože má tenký tvar, jeho špička se snadno zasouvá a je jemný k pokožce.

Lolli Plug 2 se velmi jednoduše udržuje v čistotě. V případě vaginálního i análního použití ho však musíte důkladně očistit, abyste si nepřivodili nějakou infekci. Stačí ho po každém použití opláchnout vlažnou vodou a po vysušení očistit jedním z dezinfekčních prostředků určeným k údržbě sexuálních pomůcek.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (1)
Michala
Hodnoceno 21.07. 2022
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
Doporučuji začátečníkům i pokročilým! Má více vibrací, to je skvělé! Velikost tak akorát....stačí použít trochu lubrikantu
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7526
Délka: 14,0 cm
Použitelná délka: 11,5 cm
Průměr: 1,7 - 2,5 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Vibrace: 12 druhů vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...