Satisfyer Plug Ilicious 1 anální vibrátor fialový

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Plug Ilicious 1 anální vibrátor fialový

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 099
PLUSY:
  • 2 silné motorky
  • 12 druhů vibrací
  • Funkce Smart rozšiřuje možnosti používání
  • Nabíjení pomocí USB
  • Vodotěsný - stupeň ochrany IPX7
  • Protialergický silikonový materiál
  • Balení vhodné jako dárek
MÍNUSY:
  • Magnetické nabíjení může občas vypadávat
  • Delší doba nabíjení
Popis produktu
Unisex anální kolík se zaoblenou špičkou pro snadnější zavádění. Najdete ho u nás ve fialové barvě s luxusním chromovaným detailem.

Plug Ilicious 1 má dva výkonné a silné motorky, které vám poskytnou hluboké a intenzivní vibrace. Jeden motorek se nachází ve špičce, odkud přesně zacílí bod P. Právě "bod-P" - jinak také prostata - je místo, které způsobuje rozkoš a intenzivní orgasmus. Druhý motorek je umístěn ve spodní části vibrátoru, kde zase příjemně dráždí perineum. Zploštělá část vibrátoru však umožňuje naplno experimentovat a stimulovat všemožné erotogenní zóny (šourek, klitoris atd.). Vibrátor můžete používat také jako menší vaginální vibrátor.

Rozdíl mez Plug Ilicious 1 vs. Plug Ilicious 2
Plug Ilicius 1 má zúžený a špičatější vrchol a z jedné strany je kolík zploštělý. Pokud hledáte něco oblejšího s širší špičkou, sáhněte po Plug Ilicous 2. Výkon a síla motorku je u obou typů stejná. 

Anální vibrátor disponuje 12 rozmanitými a výkonnými vibračními režimy. Vibrace se přepínají tlačítkem ve spodní části, podržením stejného tlačítka po dobu 3 sekund vibrátor zapnete / vypnete.

Satisfyer Plug-ilicius 1 je vyroben z lékařského silikonu, který je vhodný pro alergiky nebo osoby s citlivou pokožkou a sliznicí. Materiál je ultra jemný, bez vůně či zápachu a přizpůsobí se teplotě vašeho těla. Konstrukce vibrátoru je vodotěsná, takže si vibrátor můžete vzít s sebou do sprchy nebo vany, max. ho však lze ponořit do hloubky 1 m po dobu 30 min.

Vibrátor je SMART - to znamená, že na výběr máte z nekonečného množství dalších funkcí a vibrací. Pomocí bezplatné aplikace ho pohodlně spárujete s chytrým telefonem (iOS, Android), tabletem či Apple Watch a můžete se pustit do objevování.

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7747
Délka: 13,5 cm
Použitelná délka: 10,0 cm
Průměr: 0,6-2,6 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 12 druhů vibrací
Voděodolnost: Voděodolný
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: USB
Doba nabíjení: 3.5 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...