Satisfyer Plug Ilicious 2 anální vibrátor černý

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Plug Ilicious 2 anální vibrátor černý

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 199
PLUSY:
  • 2 silné motorky
  • 12 druhů vibrací
  • Funkce Smart rozšiřuje možnosti používání
  • Zúžená špička pro příjemné vniknutí
  • Nabíjení pomocí USB
  • Vodotěsný - stupeň ochrany IPX7
  • Protialergický silikonový materiál
MÍNUSY:
  • Magnetické nabíjení může občas vypadávat
Popis produktu
Unisex anální vibrátor v černé barvě je díky svému hladkému povrchu ideální pro začátečníky, avšak rozšíření o funkci SMART zaručí, že nezklame ani ostřílené uživatele. 

Jeho kuželovitý tvar a zaoblená špička zabezpečí příjemné proniknutí. Kromě toho vás kolík překvapí dvěma silnými výkonnými motorky. Jeden motorek se nachází ve špičce, odkud přesně zacílí bod P. Právě "bod-P" - jinak také prostata - je místo, které způsobuje rozkoš a intenzivní orgasmus. Druhý motorek najdete ve spodní části vibrátoru, kde zase příjemně dráždí perineum. 

Rozdíl mez Plug Ilicious 1 vs. Plug Ilicious 2
Plug Ilicius 1 má zúžený a špičatější vrchol a z jedné strany je kolík zploštělý. Plug Ilicious 2 je oblejší a "měkčí". Výkon a síla motorku je u obou typů stejná. 

Tvar kolíku Plug Ilicious 2 vám umožní experimentovat, můžete jím dráždit okolí mezi vaginou a análním otvorem, například šourek, použít ho ke stimulaci klitorisu, případně jako menší vibrátor. Při přechodu mezi análním otvorem a vaginou hračku dezinfikujte!

Anální vibrátor disponuje 12 rozmanitými a výkonnými vibračními režimy. Vibrace se přepínají tlačítkem ve spodní části, podržením stejného tlačítka po dobu 3 sekund vibrátor zapnete / vypnete. Mezi módy si můžete vybrat nepřetržitý, intenzivní nebo mírně vlnění a pulzace.

Satisfyer Plug-ilicius 2 je vyroben z lékařského silikonu, který je vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou a sliznicí. Materiál je ultra jemný, bez vůně a zápachu a přizpůsobí se teplotě vašeho těla. Konstrukce vibrátoru je vodotěsná, takže si vibrátor můžete vzít s sebou do sprchy nebo vany, max. ho však lze ponořit do hloubky 1 m po dobu 30 min.

Vibrátor je SMART - to znamená, že na výběr máte z nekonečného množství dalších funkcí a vibrací. Pomocí bezplatné aplikace ho pohodlně spárujete s chytrým telefonem (iOS, Android), tabletem či Apple Watch a můžete se pustit do objevování.

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7746
Délka: 13,0 cm
Použitelná délka: 10,0 cm
Průměr: 1-3 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: 12 druhů vibrací
Voděodolnost: Voděodolný
Ovládání: Bezdrátové
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...