Icicles No. 77 černý skleněný kolík růže

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Icicles No. 77 černý skleněný kolík růže

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
695
PLUSY:
  • Hladký skleněný kolík s propracovaným detailem růže
  • Rozměr vhodný i pro začátečníky / zátka ve tvaru růže zabraňuje úplnému vniknutí
  • Ručně vyrobená erotická pomůcka / kvalitní zpracování
  • Borosilikátové sklo / dlouhá životnost / lehká údržba
  • Ideální pro hru s teplotou
  • Kompatibilní se všemi druhy lubrikantů
  • Vhodné pro alergiky
Popis produktu
Luxusní designový kousek, který se ihned stane klenotem vaší sbírky erotických hraček. Chvíle s touto pomůckou se pokaždé promění v nezapomenutelný zážitek, který vám vykouzlí úsměv na rtech.

Anální kolík má menší rozměry, proto je vhodný i pro začátečníky. Zúžená špička se plynule rozšiřuje a následně ústí do širší základny ve tvaru růže. Propracované detaily, hra barev a stínů dělá z této hračky absolutní unikát.

Značka Icicles je legendou ve výrobě skleněných erotických pomůcek. Sklo je navzdroy všem předsudkům jeden z nejkvalitnějších materiálů, jaké lze k výrobě análních hraček použít.

Hladký povrch snadno klouže po sliznici, nevstřebává do sebe bakterie, je hypoalergenní a nepodléhá vnějším vlivům. Při správné údržbě a zacházení vypadá hračka i po letech jako nová.
Jednoduše se udržuje v čistotě, je vodotěsná a co je nejdůležitější – je možné ji využít při hrách s teplotou. Anální kolík můžete kdykoliv zahřát nebo ochladit. Při zavádění vám tak dopřeje hned několik druhů zážitků.

Magneticky uzavíratelná krabička dotváří luxusní dojem z produktu. Ta navíc slouží i jako obal k uskladnění nebo jako dárkové balení. Pokud hledáte skutečně zajímavý a výjimečný erotický dárek, anální kolík značky Icicles je správnou volbou.

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7220
Délka: 9,5 cm
Použitelná délka: 6,0 cm
Průměr: 2,5 cm
Materiál: Sklo
Povrch: Členitý
Flexibilita: Pevný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...