Icicles No. 78 černý skleněný kolík diamant

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Icicles No. 78 černý skleněný kolík diamant

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Barevné varianty:
Růžová
Cena:
799
PLUSY:
  • Kolík vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé
  • Antialergický materiál / kompatibilní se všemi druhy lubrikantů
  • Borosilikátové sklo / dlouhá životnost / snadná údržba
  • Ideální na hry s teplem / chladem
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
100+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Vkusný, elegantní a důmyslně navržený anální kolík z kolekce Icicles od značky Pipedream, která je průkopníkem na trhu skleněných erotických pomůcek.

Kolík je vyroben z borosilikátového skla, které je hypoalergenní a vyznačuje se dlouhou životností. Ačkoli skleněné pomůcky mnohdy vzbuzují respekt, jakýkoli strach je zde zbytečný. Skleněný anální kolík odolává vnějším vlivům a při správné údržbe a zacházení bude i po letech působit jako nový.
Sklo navíc snadno udržíte čisté, hračku stačí jednoduše ponořit pod tekoucí vodu, umýt a nanést dezinfekci. Povrch pomůcky do sebe nevstřebává bakterie a je 100% hygienický.
Příjemným bonusem skleněných pomůcek je možnost hrát si s teplotou. Hračku můžete ochladit nebo zahřát a dopřát si tak různé druhy potěšení.

Anální kolík je díky menším rozměrům vhodný i pro začátečníky. Zavádění usnadňuje zúžená špička, která se postupně rozšiřuje a na konci ústí do základny v podobě diamantu. Tato kotva pomůcky a její tvar poskytuje stabilitu, kolík se po zavedení nikam nehýbe a vám odpadá starost o to, zda vám během her nevypadne nebo nesklouzne celý dovnitř.

Součástí balení je magneticky uzavíratelná krabička, ve které můžete pomůcku skladovat, zároveň je vhodná i jako dárkové balení.

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7219
Délka: 9,0 cm
Použitelná délka: 7,0 cm
Průměr: 2,8 cm
Materiál: Sklo
Povrch: Hladký
Flexibilita: Pevný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...