Silikonový kolík fialový Do Me Now

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Silikonový kolík fialový Do Me Now

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
499
PLUSY:
  • Ultrajemný antialergický silikon
  • Rozměr vhodný pro začátečníky a středně pokročilé
Popis produktu
Fialový anální kolík Be Mine řekne vše za vás! Kolík na své srdíčkové platformě nese lechtivý vzkaz, který jakmile si vaše polovička přečte, ihned bude vědět, po čem právě toužíte!

Po zavedení kolíku vykukuje ze zadečku právě tohle roztomilé srdíčko. Kolík má zúženou špičku, která usnadňuje zavádění, jeho průměr se postupně zvětšuje. Rozměry kolíku ocení jak úplní začátečníci v oblasti análního sexu, tak středně pokročilí.

Lékařský silikon s mimořádně hladkým povrchem přispívá k lehčímu zavádění a čištění pomůcky. Kolík je 100% zdravotně nezávadný a hypoalergenní, lechtivé chvilky s ním jsou proto vhodné i pro osoby s alergiemi a zvýšenou citlivostí sliznice. Na povrchu nelpí bakterie,
a tak bude pomůcka po důkladném vyčištění vždy jako nová.

Srdíčková platforma kolík v zadečku pevně ukotví a zároveň nepřekáží v erotických hrátkách. Partnerovému penisu umožňuje vnikat do vaginy a při sexu nezavazí. Kolík je během sexu stabilní, nevysouvá se a v zadečku se neztratí.

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6591
Délka: 9,0 cm
Použitelná délka: 8,0 cm
Průměr: 3,7 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Vibrace: Bez vibrací

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...