Silikonový kolík růžový Be Mine

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Silikonový kolík růžový Be Mine

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
449
PLUSY:
  • Ultrajemný antialergický silikon
  • Rozměr vhodný pro začátečníky i pokročilé
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
50+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Růžový anální kolík, do kterého se na první pohled zamilujete. S Be Mine budete chtít okamžitě zažít nejedno zvrhlé dobrodružství! Kolík má kromě jiného na své srdíčkové platformě lechtivý nápis, který jakmile si vaše polovička přečte, ihned bude vědět, jak přesně má jít na věc!

Po zavedení kolíku vykukuje ze zadečku právě tohle roztomilé srdíčko. Kolík má zúženou špičku, která usnadňuje zavádění, jeho průměr se postupně zvětšuje. Rozměry kolíku ocení jak úplní začátečníci v oblasti análního sexu, tak zkušení.

Lékařský silikon s mimořádně hladkým povrchem přispívá k zavádění a ulehčuje čištění pomůcky. Kolík je 100% zdravotně nezávadný a hypoalergenní, lechtivé chvilky s ním jsou proto vhodné i pro osoby s alergiemi a zvýšenou citlivostí sliznice. Povrch nezachytává bakterie,
a tak bude pomůcka po důkladném vyčištění vždy jako nová.

Srdíčková platforma kolík v zadečku pevně ukotví a nepřekáží v erotických hrátkách. Partnerovému penisu umožňuje vnikat do vaginy a při sexu nezavazí. Kolík je během sexu stabilní, nevysouvá se
a v zadečku se neztratí.

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6593
Délka: 9,0 cm
Použitelná délka: 8,0 cm
Průměr: 3,7 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Vibrace: Bez vibrací

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...