Caterpill Ass Silicone Fialový

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Caterpill Ass Silicone Fialový

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 600 Kč
Cena:
459
Ušetříte: 141 Kč (24%)
PLUSY:
  • Zakřivený tvar pro přímou stimulaci prostaty
  • 100 % medicínský silikon
  • Hypoalergenní
  • Unisex
Popis produktu
Prožijte dokonalé potěšení z anální stimulace se silikonovým kolíkem Caterpill Ass Silicone. Tento kolík či anální řetěz je vyroben ze 100 % medicínského silikonu, který je vysoce kvalitní, odolný a při správné péči vám vydrží opravdu dlouho. Silikon je pro tělo zcela bezpečný, hypoalergenní, a tedy vhodný i pro alergiky. Je to dlouhodobě nejbezpečnější materiál na trhu, což oceníte zejména při jeho používání.

Kolík Caterpill Ass Silicone je ergonomicky tvarovaný, flexibilní a skvěle se přizpůsobí tělu. Povrch je na dotek hedvábně jemný a skvěle klouže. Pro dokonalou stimulaci stačí při zavádění aplikovat na špičku trochu análního lubrikantu a exploze radosti je zaručena.

Anální řetěz je tvořen sedmi za sebou jdoucími kuličkami, které se směrem nahoru postupně rozšiřují a pak zase zužují. Nejmenší kulička na začátku řetězu má průměr přibližně 2 cm, je dokonale hladká a oblá, takže pohodlné a bezbolestné zavádění je samozřejmostí.

Pomůcka je zakončena dostatečně velkou úchytkou s očkem, kam pohodlně vsunete prsty, což následnou manipulaci velmi usnadňuje.

Anální kolík Caterpill Ass Silicone je vhodný nejen pro ženy. Mírné zakřivení a celkové parametry pomůcky ocení i muži při stimulaci prostaty.

Délka: 19,5 cm

Lubrikant a údržba

Doporučujeme používat lubrikační gel na vodní bázi. Takový typ lubrikačního gelu je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by je lubrikační gel na vodní bázi poškodil.
Některé anální lubrikanty obsahují složky pro jemné znecitlivění konečníku, pro ještě pohodlnější zavádění.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX4877
Barva: Fialová
Délka: 19,5 cm
Použitelná délka: 15,0 cm
Průměr: 2 - 3 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:
Vaša
22.10. 2021

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.