GoGasm Pussy and Ass vaginální a anální kuličky

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

GoGasm Pussy and Ass vaginální a anální kuličky

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
899
PLUSY:
  • Kuličky vhodné pro zkušenější
  • Vaginální i anální dráždění najednou
  • Vhodné i pro použití mimo soukromí domácnosti
  • Antialergický silikonový materiál
  • Uvnitř každé koule je menší kovová kulička
Popis produktu
Vaginální a anální kuličky GoGasm jsou velmi nenápadné. Můžete je mít s sebou úplně všude, a to i během běžných činností, protože jsou velice diskrétní a téměř neviditelné.

Gogasm jsou vhodné pro ženy s většími zkušenostmi, které hledají silnější potěšení než umí poskytnout obyčejné vaginální kuličky.

Jemný, pružný, silikonový pás spojuje dvě fialové kuličky. V jejich vnitřku se nachází malá závaží, která při pohybu mírně rotují. Tyto kmitavé pohyby příjemně stimulují pánevní svalstvo.

Kuličky se používají následujícím způsobem:

Větší kulička slouží na to, abyste ji vsunuli do vagíny, a menší se používá na anál. Kuličky jsou vhodné i na Kegelovy cviky, především pro ženy po porodu nebo pro ty se sedavým zaměstnáním a bolestmi zad. Posilováním pánevního dna máte větší kontrolu nad pánevní oblastí a v neposlední řadě získáte pružnější svaly. Kegelovy cviky pomáhají na problémy s únikem moči, hemoroidy a zlepší sexuální život. Dokonce díky nim dosáhnete i většího orgasmu.

Kuličky jsou ze silikonového materiálu, s extrémně hladkou texturou Soft Touch. Tím pádem budou velmi jemné k vaší vagíně a snadno se udržují. Vyčistit je můžete nejdřív vlažnou mýdlovou vodou a pak můžete použít dezinfekční prostředek nebo přípravek určený bezprostředně na čistění vašich hraček.

Při zavádění kuliček nezapomeňte použít lubrikační gel, určený na vagínu nebo na anální otvor, abyste si nezpůsobily žádné nepříjemnosti. 

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7540
Délka: 20,5 cm
Použitelná délka: 5,0 cm
Průměr: 2,9 - 3,9 cm
Hmotnost: 122 g
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Ano
Voděodolnost: Vodotěsný

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...