Anal Relax Spray znecitlivující sprej na anál pro začátečníky 50 ml

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Anal Relax Spray znecitlivující sprej na anál pro začátečníky 50 ml

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
369
PLUSY:
  • Vhodný nejen pro začátečníky
  • Praktický aplikátor ve spreji
  • Rychlý nástup účinku
Popis produktu
Připravte svůj zadeček na jízdu vašeho života! Chystáte se na své první anální hrátky, ale stále vás jímají nějaké obavy? Díky praktickému spreji se znecitlivujícím účinkem můžete začít směle realizovat i ty nejdivočejší sny!

Sprej je vhodný pro muže i ženy bez rozdílu. Aplikuje se přímo na oblast análního otvoru a připraví ho na nezapomenutelné anální zážitky. Uvolní tkáň a sliznici, vchod do análu jemně znecitliví, díky čemu bude sex mnohem hladší a bezbolestný.

Při vnikaní penisu do zadečku tak budete cítit pouze vzrušení. Díky obsaženým účinným složkám nebude svalstvo a okolí análního vchodu stáhnuté, ale příjemně uvolněné. Přípravek se doporučuje nejen začátečníkům, kteří chtějí vyzkoušet první anál, ale i těm, co už nějaké zkušenosti nasbírali a chtějí dopřát svému zadečku relaxaci a úlevu. Sprej je vhodný i na delší anální hrátky a účinkuje okamžitě.

Aplikace: Nastříkejte na oblast análního otvoru a počkejte, než se dostaví účinek. Pokud se přípravek vstřebá do pokožky a sliznice, navlhčete ji análním lubrikantem a můžete jít na věc!

Objem: 50 ml
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6733
Objem: 50 ml
Efekt: Znecitlivující
Baleno: Sprej
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...