Bathmate Anal Lube anální lubrikant na erotické pomůcky 93 ml

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Bathmate Anal Lube anální lubrikant na erotické pomůcky 93 ml

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
349
PLUSY:
  • Speciální složení určené na anální použití erotických pomůcek
  • Praktická pumpička pro jednoduché dávkování
Popis produktu
Značka Bathmate obohatila trh s erotickými pomůckami o jedinečné vodní pumpy na penis. A svým lubrikačním přípravkem znovu dokázala, že se nechce zařadit mezi tuctové výrobce a jejím cílem od úplného začátku svého působení je stát se absolutní ikonou!

Složení lubrikačního gelu na vodní bázi je speciálně navrženo tak, abyste po jeho vyzkoušení už nikdy nechtěli používat jiný přípravek. Gel je určený primárně na anální použití s erotickými pomůckami. Zabezpečuje výjimečnou a dlouhotrvající kluzkost bez pocitu přílišné mastnoty, přičemž je nesmírně šetrný nejen ke sliznici, ale také k povrchu erotických hraček.

S Bathmate Anal Lube nemusíte přemýšlet nad tím, jestli je lubrikant vhodný na konkrétní typ materiálu. Použít ho můžete na všechny erotické pomůcky – silikonové, skleněné, kovové nebo želatinové. Gel je rovněž vhodný k použití spolu s preservativem.

Užívejte si hříšná dobrodružství bez omezení a zbytečného přemýšlení! Vždy, když na vás přijde chuť, můžete se jim oddat s čistou hlavou, soustředění jen na nové erotické zážitky!

Objem: 93 ml
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6744
Objem: 93 ml
Baleno: Gel
Aroma: Bez vůně
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...