The A Fun anální kolík na prostatu s kroužkem na penis

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

The A Fun anální kolík na prostatu s kroužkem na penis

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 570 Kč
Cena:
419
Ušetříte: 151 Kč (26%)
PLUSY:
  • Pružný materiál, který při používání netlačí
Popis produktu
Podpora erekce a stimulace bodu P v jednom! Erekční kroužek s análním kolíkem spojuje příjemné s úžitečným, díky čemu je skvělým společníkem pro chvíle o samotě i při hrách s polovičkou.

Pomůcka je vyrobena z měkké termoplastické gumykroužek s kolíkem se tak skvěle přizpůsobí tvaru těla, což výrazně zlepšuje manipulaci s hračkou. Hladký povrch navíc usnadňuje zavádění. Stačí nanést malé množství lubrikačního gelu a všechno půjde jako po másle.
Materiál oceníte i při údržbě pomůcky, jediné co potřebujete je voda a dezinfekční přípravek, aby pomůcka byla po každém použití jako nová.

Vnitřní průměr erekčního kroužku je 4 cm a je flexibilní, takže dobře padne i mužům, kteří výrazně překračují tuto velikost.
Pokud má váš penis standardní rozměry, je vhodné nasadit erekční kroužek až za varlata. Zajistíte si tím větší stabilitu erekčního kroužku a při pohybu nebude klouzat, ale držet na svém místě a plnit svou funkci.

Unikátně tvarovaný anální kolík má v nejširším místě průměr až 4 cm a je zárukou perfektní stimulace bodu P. Ocení ho zejména ti, kteří milují hluboký pocit naplnění. Při každém pohybu pocítíte příjemné dráždění a vidina vyvrcholení bude každou sekundou blíž a blíž.

Lubrikační gel pro anální použití

Doporučujeme používat lubrikant na vodní bázi přímo určený k anální stimulaci. Lubrikant na vodní bázi je šetrný k erotickým pomůckám, a tak se nestane, že by poškodil povrch erotické pomůcky. Některé anální lubrikanty obsahují složky na jemné znecitlivění konečníku pro pohodlnější vkládání.
Erotickou pomůcku doporučujeme dezinfikovat čističem určeným přímo pro erotické pomůcky.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6517
Barva: Černá
Délka: 25,0 cm
Použitelná délka: 10,5 cm
Průměr: 2,0 - 4,0 cm
Materiál: TPE
Povrch: Vlnkový
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.