Posh Performance sada análního kolíku a erekčních kroužků modrá

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Posh Performance sada análního kolíku a erekčních kroužků modrá

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
549
PLUSY:
  • Silikonový antialergický materiál
  • Pružný materiál, který se přizpůsobí
  • Různý rozměr kroužků pro větší variabilitu
  • Prodloužení výkonu a zlepšení erekce
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
25+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Praktický set ze 100 % silikonu Posh Silicone Performance. Tato sada obsahuje dvě erotické pomůcky – anální kolík a erekční kroužky. Anální kolík, ktorý je svými rozměry vhodný pro začátečníky či mírně zkušené s anální stimulací u. Má zúženou, zaoblenou špičku, díky čemuž se snadněji zavádí. Základna kolíku tvoří zátku, která zabraňuje jeho úplnému proniknutí do análu. Kolík je dlouhý 12,5 cm, použitelná délka je cca 10 cm. Jeho průměr v nejširší části je 3 cmm.

Erekční kroužky jsou v balení 3. Každý má jiný rozměr, takže je jen na vás, jestli je použijete během styku všechny tři, nebo si vyberete jeden, který je pro vás nejvhodnější. Kroužkymají různý vnitřní průměr, od 3,25 cm po 4,5 cm. Jsou dobře flexibilní, aby se přizpůsobily penisu, ale materiál je zároveň dostatečně tuhý, aby jste s kroužky dosáhli kvalitní zpevnění erekce.

Erotické pomůcky v této sadě jsou vyrobeny ze silikonu, který je antialergickým materiálem, který nezpůsobuje žádné podráždění. Materiál je ideální volbou i pro každého, kdo má alergii například na latex. Silikon je bez vůně či zápachu, snadno se čistí, rychle se přizpůsobí teplotě těla a při správné údržbě vám vydrží skutečně dlouho.

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem rozrušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7298
Materiál: Silikon
Povrch: Hedvábný
Flexibilita: Ohebný
Vibrace: Bez vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...