Sex - erotická hra pro dospělé

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Sex - erotická hra pro dospělé

1 hodnocení
POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 510 Kč
Cena:
459
Ušetříte: 51 Kč (10%)
Popis produktu
Máte rádi sex? I všechno, co k němu patří? Vzrušující předehru? Netradiční praktiky? Zajímavé scénáře? Vynalézavé nápady? Dalších otázek a otazníků by se ještě našlo hodně. Na všechny ale nejspíš odpovídáte kladně. Jste tedy připraveni na nová dobrodružství? Jdete na to dobře. S touto hrou si můžete splnit všechny své sny a tajná přání (i ty, o kterých ještě nevíte).
Váš sexuální život bude zaručeně obohacen. Kromě známých věcí, na něž není potřeba zapomínat a pořád si jich užívat, najdete tu i spoustu nových - nové pohyby, doteky, polohy, něžnost a hrátky "před". Nebojte se experimentovat!

Hra je určena pro dvojici - muže a ženu - v jakémkoliv partnerství. Má dvě varianty: LIGHT (pro nesmělé) a HARD (pro odvážné a bez zábran). Věříme, že ti první velmi rychle přejdou na verzi dva. Ke každé hře jsou desítky úkolů na kartičkách.

V průběhu hry by k sexu nemělo dojít. Musíte se snažit vydržet a pokusit se dojít až do cíle. Všechno si můžete vynahradit hned po jejím ukončení. Úkoly ve hře jsou často tak vzrušující, že hra
je i malým testem vašeho sebeovládání.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5949
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.