Sexperimenty - erotická společenská hra

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Sexperimenty - erotická společenská hra

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Běžná cena: 470 Kč
Cena:
419
Ušetříte: 51 Kč (11%)
Popis produktu
Odhoďte zábrany a nebojte se sexperimentovat! Jedinečná a možná trochu kontroverzní erotická hra pro dva hráče. Má dvě verze:

Light - lehčí verze určená pro stydlivé. Může také sloužit jako předehra ke skvělému sexu.
Hard core - verze určená pro odvážnější, kteří se nebojí.

Kromě známých věcí, na něž je dobré nezapomínat a stále je procvičovat, jsou v hrách popsané a zobrazené nejen nové polohy, ale i věci, o kterých možná ani nevíte. Nebo víte, ale stydíte se o nich otevřeně mluvit, a už vůbec ne je navrhovat, nebo dokonce uskutečňovat. Sex má nekonečné množství podob. Je škoda být spoutaný (možná zbytečným) konzervatismem, předsudky a ochuzovat se o další nové zážitky v této nejhezčí lidské činnosti.

Zkuste proniknout do tajů zatím nepoznaného. Zažijete dvojité vzrušení - ze sexu samotného a ze situace, která jej provází.

Nejde jen o to, jak je sex častý, dlouhý, multipolohový, multiorgasmický.. .ale i jak je pestrý!
Sex nemusí být nutně svázaný jen s vaší ložnicí, domovem nebo denní dobou. Zajímavé praktiky, roční období, neobvyklá místa, netypické projevy. Fantazie je bezedná a každá okolnost má své kouzlo. Ve hře najdete hodně nových podnětů, rad, nápadů, které, jak doufáme, vás zaujmou a probudí ve vás tu správnou náladu a chuť do dalších aktivit.

Cílem není vyhrát, ale zpestřit si a obohatit sexuální a intimní život.
Během hry by přímo k sexu nemělo dojít. Je to i takový malý test vaší odolnosti. Důležité je vydržet, čerpat inspiraci a dohrát až do konce. Všechno si můžete vynahradit v prvních sekundách po dohrání hry.

Každá verze má vlastní hrací karty. Jsou jich desítky. Je možné je i vzájemně kombinovat, případně sloučit do jednoho balíku.
Abyste si hru užili co nejvíc, doporučujeme karty předem nečíst a nezkoumat. Budete tak víc napjatí a vzrušení ještě vzroste.

Součástí hry je i Bonus v podobě Sexesa. Je to jedinečné pexeso, které rozhodně nemůže skončit remízou. Originální kartičková hra s nejznámějšími polohami a sexuálními praktikami.
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5259
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.