Jimmy Jane silikonové menstruační kalíšky čiré 2 ks

Jimmy Jane silikonové menstruační kalíšky čiré 2 ks

PLUSY:
  • Silikonové kalíšky ve dvou velikostech S + M
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil
5+ zákazníků zakoupilo
Popis produktu
Balení dvou čirých menstruačních kalíšků v různých velikostech od značky JimmyJane.

S výběrem správné velikosti si už nemusíte dělat vrásky. Balení obsahuje dva kalíšky s různým objemem za cenu jednoho. V případě, že vám budou sedět velikostně oba, můžete je střídat
v závislosti na intenzitě menstruačního krvácení.

Menstruační kalíšek představuje tu nejhygieničtější a cenově nejvýhodnější pomůcku. Prvotní vyšší investice se vám několikanásobně vrátí, jelikož při používání menstruačního kalíšku nejsou nutné žádné další hygienické produkty – jednorázové vložky ani tampóny. Pokud se budete o kalíšek správně starat, vydrží vám až 15 let.

Lékařský silikon, ze kterého je kalíšek vyroben, je 100% zdravotně nezávadný. Nevstřebává do sebe bakterie, nepodporuje jejich množení a také neabsorbuje žádný zápach. Po umytí a vypláchnutí je kalíšek ihned připraven k opětovnému použití.

Značka JimmyJane navrhla kalíšek tak, aby jeho nositelkám co nejvíce usnadnila jeho zavádění
a rovněž i vyjmutí, přičemž se poučila z přešlapů a nedopatření jiných výrobců. Kalíšek má v horní části zaoblené hrany, které napomáhají k lehčímu zavádění do pochvy. Stopka kalíšku je zase navržena tak, aby při nošení netlačila, ale zároveň byla dobře uchopitelná.

Kalíšek můžete mít zavedený až 12 hodin. Tím se odlišuje od jiných hygienických pomůcek, které je potřeba měnit už po třech až osmi hodinách. Ani při 12hodinovém nošení nevzniká žádný zápach
a nezvyšuje se riziko infekce.
Po menstruačním kalíšku mohou sáhnout i ženy, které ze zdravotních důvodů nemůžou používat menstruační tampóny.

Pokud kalíšek používáte poprvé, je třeba ho na 10 minut ponořit do vroucí vody. Stejně je potřeba postupovat i po skončení menstruace. Vyvaření kalíšku ve vodě představuje proces úplné sterilizace pomůcky. V období menstruace není nutné kalíšek pokaždé vyvářet, úplně postačí, pokud ho důkladně opláchnete a umyjete.

Kalíšek se zavádí do pochvy tak, že se složí buď do tvaru tulipánu, nebo do tvaru písmene U. Při prvních několika použitích může být nutné kalíšek navlhčit lubrikačním gelem. Později najdete správnou techniku a zavádění kalíšku pro vás bude hračka. Doporučujeme také nacvičit si jeho zavádění před menstruací.
Recenze (0)
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6487
Délka: 5,5 cm
Průměr: 4,3 / 4,5 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Flexibilní
Vibrace: Bez vibrací

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...