Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Menstruační tampony na sex Normal - 1ks

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Menstruační tampony na sex Normal - 1ks

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
38
PLUSY:
  • K používání během intimního styku
  • Dermatologicky a klinicky testovány
5,0
na základě 1 hodnocení
3000+ zákazníků zakoupilo
Produkt je momentálně vyprodaný
Popis produktu
Nenechte se omezovat menstruací a užijte si každý den naplno! Tampóny pro ženy Soft Tampons Professional byly vytvořeny na základě klinických gynekologických výzkumů tak, aby poskytovaly maximální komfort při používání.

Tampóny Soft Tampons Professionals jsou ideálním produktem, pokud si chcete užít milování s partnerem i během menstruace. A nejen to! Tampóny můžete používat také normálně během dne, při sportu, v sauně nebo při plavání.

Pokud chcete tampón použít během intimního styku s partnerem či partnerkou, můžete použít také lubrikační gel na vodní bázi a stejně tak kondom. Pokud při sexu kondom nepoužijete, doporučujeme tampón po skončení odstranit.

Každý tampón je balen samostatně v plastovém hygienickém obalu. Tampóny prošly dermatologickým a klinickým testováním. Doporučený čas používání je 4–6 hodin, maximálně však 8 hodin.

Soft Tampons Professionals během používání neucítíte, takže vás nebudou omezovat. Na dotek jsou tampóny měkké, ze špongiového materiálu. Srdíčkový tvar napomáhá k pohodlnému zavádění a přirozenému rozevření ve vagině.

Použití

  1. ​Před otevřením a manipulací s tampóny Soft Tampons je potřeba si umýt ruce.
  2. Pro jednodušší zavádění naneste na tampón kapku lubrikantu na vodní bázi nebo ho navlhčete vodou. Při použití vody tampón vyždímejte, aby si zachoval maximální sání.
  3. Tampón zavádějte v sedě, například na toaletě nebo v podřepu. Ulehčíte si tak zavádění.
  4. Tampón uchopte palcem a prostředníčkem tak, aby jeho špička směřovala nahoru. Začněte tampón vsouvat. Tvar srdíčka vám umožní, zatlačovat tampón přiložením prstu na jamku z jeho spodní strany.
  5. Tampón vsuňte až k děložnímu hrdlu.

odstranění

Soft Tampons Professionals mají ve svém středu otvor, do kterého vsunete prst a vytáhnete ho. Než si zvyknete jak se tampóny vyjímají, můžete si pomoci podřepem, kdy se hloubka pochvy zmenší.

skladování

Soft Tampons Professionals skladujte na suchém a tmavém místě. Tampóny rozbalujte až bezprostředně před zavedením.

upozornění

Soft Tampons Professionals neslouží jako antikoncepční pomůcka. Na ochranu proti početí a pohlavním nemocem používejte výhradně kondom nebo jiné formy ochrany!

Každý tampón je pouze na jedno použití. Při opakovaném používání již použitého tampónu může dojít k infekcím.

Pokud se tampón nepodaří vyjmout, bezodkladně navštivte svého gynekologa! Pokud se během menstruace vaše tělesná teplota zvýší na 39 °C a více nebo pocítíte mdloby, okamžitě tampon vyjměte a navštivte svého lékaře. Mohlo u vás dojít k syndromu toxického šoku (TSS). Syndrom TSS je velmi vzácný, avšak může se projevit při používání tampónů jakékoliv značky či tvaru. Z tohoto důvodu dodržujte doporučený čas použití tampónu!
Recenze (1)
Lenka
Hodnoceno 22.10. 2021
Anonymní recenze Recenze je od anonymního návštěvníka.
Nevíme, zda má s tímto produktem skutečné zkušenosti.
Doporučuji, maximální spokojenost 👍
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX5403
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...