Satisfyer Feel Secure menstruační kalíšky

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Satisfyer Feel Secure menstruační kalíšky

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Barevné varianty:
Modrá Zelená
Cena:
249
PLUSY:
  • Vhodné jako dárek
  • Velmi kvalitní silikon
  • Ohleduplné k přírodě
  • Pytlík na odložení kalíšku v balení
Popis produktu
Menstruační kalíšky vo velikosti 15ml a 20ml od světoznámého výrobce Satisfyer.

Kalíšek je vyrobený z lékařského silikonu. Jde o 100% hygienický materiál šetrný k tělu, který nevyvolává alergie a nepodporuje zánětlivé stavy. Slouží jako zásobárna menstruační krvi, přičemž až do vyndání kalíšku je krev úplně sterilní. Přichází do kontaktu pouze s bakteriemi vyskytujícími se v pochvě, tím pádem vás ani po 12hodinovém nošení nepřekvapí žádný zápach.

Stopka kalíšku je členitá a na jejím povrchu snadno nahmatáte drobné výčnělky připomínající kuličky. Právě díky nim kalíšek lépe uchopíte a vyndáte z pochvy. Jestli vám délka stopky nevyhovuje a při nošení kalíšku ji budete cítit, můžete ji zastříhnout.

Horní vnější hrany jsou mírně zaoblené, čímž se zvyšuje pohodlí při nošení kalíšku a tento fakt oceníte stejně tak při jeho zavádění.

Jak kalíšek správně zavést:
Předtím než nový kalíšek po prvé použijete, vyvařte jej na 10 minut v horké vodě. V případě, že doteď nemáte žádné zkušenosti s menstruačním kalíškem, vyzkoušejte si manipulaci s ním mimo dnů vaší menstruace. První zavádění nebude takové stresující.

Horní zaoblené hrany kalíšku potřete lubrikačním gelem. Používejte výhradně lubrikanty na vodní bázi, silikonové by mohly jejich povrch narušit. Potom kalíšek stlačte a ohněte do tvaru U, aby se zmenšil jeho objem a velikostně se vyrovnal například tamponu.
Kalíšek zavádějte nejlépe v podřepu a pomalu snižujte tlak, aby se při zavádění uvnitř vagíny začal rozpínat a obepínal stěny pochvy. Kalíšek se nezavádí tak hluboko jako tampon.

V balení je také průhledná kapsička, ve které kalíšek můžete mimo svou menstruaci skladovat.
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX7615
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Flexibilní
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...