Nabíjecí silikonový erekční kroužek

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Nabíjecí silikonový erekční kroužek

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
799
PLUSY:
  • Kroužek zpevní penis / zlepší erekci / oddálí ejakulaci / prodlouží výkon
  • 10 druhů vibrací stimuluje oba partnery
  • Velký stimulátor je možné použít i jako mini vibrátor
  • Nabíjecí motorek / bez potřeby dokupovat baterie
  • Vnitřní průměr kroužku 3,3 cm + flexibilní
Popis produktu
Vibrační kroužek na penis od značky Loving Joy nejen zkvalitní erekci a prodlouží váš výkon v posteli, ale přinese do vaší ložnice i množství bezkonkurenční zábavy!

Silikonový erekční kroužek je nesmírně elastický a na penis sa snadno navléká. I když by to mohlo vypadat, že podlouhlé vibrační vajíčko bude během her překážet, opak je pravdou. Kroužek s vajíčkem je prirozeně zaoblený, aby kopíroval kontury těla.

Erekční kroužek vibruje v 7 vibračních módech, které se přepínají pomocí  tlačítka uprostřed. Jelikože se motorek nabíjí pomocí přiloženého USB kabelu, jeho výkon už na prvním stupni vibrování je ohromující. Po nasazení kroužku budou vibrace stimulovat nejen penis, ale i vagínu partnerky a po plném vniknutí i její klitoris.

Pro experimentátory je tu možnost si kroužek natáhnout na prsty tak, aby nesklouzl a dlouhou vibrační část přikládat na erotogenní zóny partnerky, případně stimulovat vagínu zevnitř.

Jestli jste ještě nikdy nezažili erotické hrátky ve sprše či během kupele, teď se vám naskytne ta správná příležitost! Kroužek na penis je vodotěsný, jeho životnost neohrozí ani ponoření pod vodu. 100% odolnost vůči vodě a vlhkému prostředí oceníte i při čistění pomůcky. Lubrikant a nečistoty opláchnete vodou a bakterií se zbavíte díky dezinfekci. 

Spojte příjemné s užitečným, protože právě to tato pomůcka dokáže! Poradí si s předčasným orgazmem, zajistí pevnou erekci a nabudí vás svými vibracemi. 

Lubrikant a údržba

Používejte pouze lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.
 
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6824
Délka: 10,0 cm
Použitelná délka: 10,0 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Flexibilita: Flexibilní
Vibrace: 10 módů
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Tlačítko
Baterie: USB
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...