Tux silikonový erekční kroužek / mini vibrátor na dálkové ovládání

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ

Tux silikonový erekční kroužek / mini vibrátor na dálkové ovládání

POSÍLÁME
DISKRÉTNĚ
Cena:
1 149
PLUSY:
  • Kroužek zpevní penis / zlepší erekci / oddálí ejakulaci / prodlouží výkon
  • 7 druhů vibrací stimuluje oba partnery
  • Velký stimulátor je možné použít i jako mini vibrátor
  • Dálkové ovládání bez použití kabelů
  • Vnitřní průměr kroužku 3,5 cm + flexibilní
Popis produktu
Hračka, která díky svým vymoženostem nemá konkurenci! Vibrační kroužek na penis od značky Loving Joy nejen zkvalitní erekci a prodlouží váš výkon v posteli, ale přinese do vaší ložnice i množství bezkonkurenční zábavy!

Silikonový erekční kroužek je nesmírně elastický a na penis sa snadno navléká. I když by to mohlo vypadat, že podlouhlé vibrační vajíčko bude během her překážet, opak je pravdou. Pomůcka je navržená tak, aby respektovala individualitu lidského těla a jeho nositeli nebránila v realizaci ani těch nejlechtivějších nápadů.

Erekční kroužek vibruje v sedmi vibračních módech, které se přepínají pomocí dálkového bezdrátového ovládání. Můžete odevzdat ovladač své partnerce nebo si jej ponechat ve vlastních rukou a zjišťovat, co všechno dokážou s mužským tělem udělat obyčejné vibrace!

Pomůcka je nabíjecí pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Po dvou hodinách je kroužek kompletně nabitý a poskytne vám stejný čas intenzivního provozu.

Jestli jste ještě nikdy nezažili erotické hrátky ve sprše nebo během koupele, teď se vám naskytne ta správná příležitost! Kroužek na penis je vodotěsný, jeho životnost neohrozí ani ponoření pod vodu. 100% odolnost vůči vodě a vlhkému prostředí oceníte i při čistění pomůcky. Lubrikant a nečistoty opláchnete vodou a bakterií se zbavíte díky dezinfekci. 

Spojte příjemné s užitečným, protože právě to tato pomůcka dokáže! Poradí si s předčasným orgazmem, zajistí pevnou erekci a nabudí vás svými vibracemi.

Lubrikant a údržba

Používejte jen lubrikant na vodní bázi. Silikonový lubrikant v kontaktu se silikonovým materiálem narušuje a poškozuje povrch erotické pomůcky.
Doporučujeme před a po použití dezinfikovat čističem na erotické pomůcky.

 
Recenze (0)
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
Parametry
Dostupnost: Vyprodáno
Kód produktu: SX6762
Délka: 9,5 cm
Použitelná délka: 9,5 cm
Materiál: Silikon
Povrch: Hladký
Vibrace: 7 druhů vibrací
Voděodolnost: Vodotěsný
Ovládání: Dálkové
Doba nabíjení: 2 hodiny
Výrobce:

Podobné produkty

Naposledy zobrazené produkty

Načítám ...