Popis produktu
Prémiový lubrikační gel na vodní bázi s vyživujícím panthenolem, který regeneruje a hydratuje, překvapí i ty nejnáročnější!
Mimořádně kvalitní lubrikant od německé značky Pjur poskytuje dokonalé zvlhčení sliznice
a zároveň předchází vzniku nepříjemných podráždění. Složení přípravku je obohaceno o panthenol – látku, která je charakteristická svými zklidňujícími účinky.
I delší soulož je s tímto lubrikantem bezbolestná, sliznici zanechává jemnou a zvláčněnou, bez pocitu, že byste to při sexu trochu „přehnali“.
Intimním partiím dopřeje vlhkost i vyživení.
Pjur Aqua Panthenol
má dlouhotrvající účinek, snadno se nanáší a během sexu nezasychá, nestéká ani nelepí. Přebytečné množství z pokožky jednoduše smyjete pod proudem vlažné vody.
Menší 30 ml balení gelu je vhodné k vyzkoušení, zda vám sedí, případně ho doporučujeme na cesty. V naší nabídce naleznete tento gel i ve větším 100 ml objemu.
Lubrikační gel Pjur Aqua Panthenol je vhodný pro každodenní použití a můžete ho používat
s prezervativy a silikonovými erotickými pomůckami.
Objem: 30 ml
Recenze (0)