Co je to pánský masturbátor a co zvážit při jeho koupi?

Představa, že pánský masturbátor patří do rukou pouze mužům, kteří mají problém navázat vztah, je mylná. Podle statistik více než ¾ prodaných masturbátorů na světě vlastní právě zadaní muži. Každý, kdo už měl možnost masturbátor vyzkoušet, vám potvrdí, že jde o mimořádně intenzivní a jedinečný zážitek, který se nedá se stykem se ženou porovnat. Nenahradí sice tělesnou blízkost, nemá ani dlouhé nohy, ani vlasy, které by muže jemně šimraly na těch nejintimnějších partiích, no zato má několik úžasných funkcí a oproti ženě jednu lehkou výhodu – je vždy připraven! Žádné červené dny, žádná bolest hlavy, žádné věci naokolo a už vůbec ne večerní odmítnutí kvůli ranní hádce. Masturbátor je diskrétní mašinka (většinou), která vás nikdy nenechá samotného a nadrženého.

Co to tedy masturbátor je?

Jeho funkci je možné snadno odvodit z názvu. Pomůcka slouží ke stimulaci mužského pohlavního údu, přičemž na orgasmus nemusíte dlouho čekat. Pokud nejde výslovně o jednorázovou pomůcku (tato informace je vždy uvedena na obalu výrobku), masturbátor představuje dlouhodobou hračku, která vám při správné starostlivosti může dělat společnost celá léta. Výrobci této oblíbené pomůcky se předbíhají v tom, jakou novinku na trh přinesou, a proto jsou provedení i funkce různé. V závislosti na tom se odvíjí také cena pomůcky.

Realistický materiál

Dutina masturbátoru stejně jako vnější povrch na dotyk připomínají pokožku. Díky měkkému, pružnému a hebkému materiálu penis snadno klouže, výsledkem čehož vás překvapí pocit jako při skutečné penetraci ženskou vaginou.

Vnitřní struktura dutiny se liší produkt od produktu. Většinou je však strukturovaná, plná výstupků, drážek a kuličkových výčnělků, které penis stimulují po celé jeho délce. Nejvýraznější vnitřní členitost je nejčastější při vstupu do masturbátoru a na jeho úplném konci. Už samotné vnikání je tedy šťavňatým zážitkem a žalud dostává pořádně zabrat i při ejakulaci. Když už jsme při orgasmovém vyvrcholení, můžeme plynule přejít k poměrně časté otázce: 

Jak se masturbátor čistí? 

Odpoveď zní – velmi snadno. Pokud dutinu chrání plastové pouzdro, vyndá se ven a opláchne pod vodou. Když pouzdro chybí, umyjete masturbátor úplně celý. Poddajný realistický materiál si žádá kontakt s vodou hned ze dvou důvodů. V první řadě jde o umytí nánosu nečistot, lubrikantu a ejakulátu. Druhým důvodem je jakýsi "refresh" nebo také osvěžení pomůcky. Tento materiál potřebuje vlhkost více než jakýkoliv jiný, avšak netřeba to přehánět a důležité je nezapomínat na důkladné vyschnutí. Masturbátor nechte schnout na ručníku bez vláken s vysokou savostí a nakonec ho poprašte pudrem. Ten se absorbuje dovnitř materiálu a prodlouží jeho pružnost a měkkost.Různá provedení

Jak již bylo zmíněno, masturbátory mohou vypadat opravdu různě. Buď jsou v nenápadném obalu, který nepoutá pozornost ani na nočním stolku a nikdo si ho tak nevšimne nebo jejich provedení prozrazuje úplně vše.

Výjimkou není pouzdro ve tvaru baterky (charakteristická je tím značka Fleshlight), obal ve tvaru hravého vajíčka (jednorazové Tenga Egg Silky), provedení nerozeznatelné od plechovky piva (opět Fleshlight) nebo realistické znázornění zadečku, vaginy či ženského těla (Pipedream).

Nevibrační nebo vibrační?

Toť otázka! Pokud chcete do erotické pomůcky zainvestovat a dopřát si tak skutečně unikátní zážitek, určitě doporučujeme masturbátor s motorkem. Nejšpičkovější masturbátory dokážou simulovat sání jako při orálním sexu, penis stlačují a obšťastňují ho vibracemi, díky čemu budete mít pocit, jako byste vnikali do pořádně nadržené a úzké vaginy či zadečku.

Co budete potřebovat?


Masturbátor představuje pomůcku, která není náročná na dokupování doplňkových potřeb. Na hladkou penetraci potřebujete lubrikant na vodní bázi, na údržbu pudr a pokud vlastníte hračku s motorkem na baterie, jejich výměna je samozřejmostí. Jinak nepotřebujete nic, pouze chuť dopřát si pořádný orgasmus.
Článek připravil
Martina
13.08. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Recenze
05.05. 2024
Recenze: Fleshlight Stamina Training Unit
Masturbátor Fleshlight Stamina Training Unit (STU) je masturbátor speciálně navržený tak, aby pomáhal mužům trénovat delší výdrž při sexu. Výrobce uvádí, že pokud s tímto masturbátorem vydržíte 10 minut, v reálném životě to bude cca 20 minut. Úplně bych se toho nedržel, protože každý z nás je jiný a má jinou úroveň citlivosti, ale zvýšení výdrže po několika dnech tréninku je zřejmé a určitě potěší všechny muže i jejich partnerky.
42
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...