Co je to partnerský vibrátor a proč se vyplatí ho vyzkoušet?

Když se řekne partnerský vibrátor, ne každý ví, co přesně si má pod tímto pojmem představit. Dokonce se může stát, že ani při pohledu na tuto hračku mnozí nebudou mít jasno v tom, jak se používá. Od jiných erotických pomůcek, které jsou často rozpoznatelné na první pohled, se partnerské vibrátory odlišují svým elegantním a nenápadným vzhledem. Co to partnerský vibrátor je, jak přesně se používá a co všechno v posteli dokáže?

Partnerský vibrátor je malá nenápadná pomůcka, která primárně slouží ke zpestření pohlavního styku, kdy stimuluje oba partnery současně, avšak pokud je žena dostatečně vynalézavá, může si s ním pohrát i sama.

Jak partnerský vibrátor vypadá?

Jedná se o malou vkusnou a poměrně ohebnou pomůcku ve tvaru U, která se podle výrobce liší barvou, tvarem, tloušťkou či způsobem ovládání. Některé partnerské vibrátory mají k dispozici dálkové ovládání, na jiných jsou zase tlačítka, která slouží k regulaci vibrací a jsou umístěna na přední straně vibrátoru.

Tato erotická hračka je nevržená tak, aby svým tvarem a vibracemi současně stimulovala klitoris i bod G a zároveň dráždila partnerův penis. Usnadňuje dosažení orgasmu a zintenzivňuje už tak silný požitek během penetrace.

Jak se pomůcka používá?

Vibrátor má dva konce, přičemž jeden z nich se zavede do pochvy a druhý zůstává přiložený na klitorisu a vnitřních pyscích (malé pysky). Následně můžete začít s předehrou nebo jít rovnou na věc.

Pokud vás napadla otázka, zda bude mít partner dostatek místa, nemusíte se bát. Konec vibrátoru, který se zasouvá do vaginy, je obvykle o něco tenčí než vrchní část, která zůstává venku. Průměr této časti většinou nepřesáhne dva centimetry a během sexu nepřekáží ani netlačí žádného z partnerů.

Vibrace, které pomůcka vysílá, je možné regulovat a ve většině případů přístroj disponuje vícero vibračními módy, ze kterých si každý pár vybere takový, který mu bude nejvíce vyhovovat.

Proč vyzkoušet partnerský vibrátor?

Pokud rádi objevujete něco nového a patříte mezi páry, které se všemožně snaží vyhnout stereotypu, partnerský vibrátor je přesně pro vás. Poskytuje nový druh zážitku a dovoluje oběma partnerům vychutnat si jeho možnosti, pričemž má zamířeno přímo na ty nejcitlivější místa.

Vibrátor totiž cílí na bod G, klitoris a silnější vibrace při blízkém spojení zasáhnou i partnerovu prostatu.

Jak si vybrat partnerský vibrátor?

V první řadě je dobré si ujasnit, co přesně od vibrátoru požadujete a jak často ho plánujete používat. Od toho se bude odvíjet také cena. Jestli plánujete pomůcku pouze vyzkoušet a nejste si jistí, zda to je to co hledáte, vyberte si nejdříve jednoduchý partnerský vibrátor, který nedisponuje velkým množstvím funkcí.

V případě, že vás partnerský vibrátor oslovil a chcete, aby se z něj stal váš pravidelný společník, vybírejte s rozvahou. Doporučujeme nabíjecí vibrátor, abyste se vyhnuli neustálému dokupování baterií.

Určitě oceníte také vodotěsnost těchto produktů a možnost ovládat je pomocí dálkového ovladače. Tato funkce totiž partnerům umožní zažít mnohem více zábavy a popustí uzdu fantazii.
Článek připravil
Martina
03.03. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...