Co je to roleplay a proč byste to měli s partnerem vyzkoušet?

Neposlušná studentka, sexy instalatér, nezbedná pokojská, koketující servírka, v bolesti se svíjející pacient a náruživá zdravotní sestřička… Hraní těchto i dalších rolí se stalo v erotickém průmyslu doslova ikonickým. K tomu, abyste oživili váš sexuální život, nemusíte investovat do drahých erotických pomůcek. Někdy stačí jen odhodit zábrany a otevřít cestu své fantazii!

Anglický pojem roleplay se poprvé začal objevovat v oblasti fantasy, počítačových her a jiné virtuality. Později se začal používat také se sexuálním podtextem jako zkratka pro erotickou hru, při níž jeden nebo oba z páru začnou hrát roli, aby podnítili své sexuální touhy. 

Proč je roleplay tak oblíbené?

Vysvětlení je určitě vícero. S jistotou ovšem můžeme říct, že jsou tyto více či méně nevinné hry účinným narušením stereotypu v sexuálním životě. Vzrušení z neznámého během hry roste, milenci se najednou ocitají v roli lidí, kteří se neznají a divoký sex s cizí osobou jim i napříč prvotním rozpakům zaručeně přijde pořádně vzrušující.

Co udělat, aby roleplay bylo vymazlené k dokonalosti?

Pomáhá změna prostředí

Pokud si s vaší polovičkou plánujete zahrát roleplay poprvé, zvažte změnu prostředí, která pocity zintenzivní a pro vaše erotické hrátky bude velmi přínosná. Domov taky určitě není špatná varianta, ovšem někomu zároveň může do určité míry bránit, vcítit se do nové role. V kuchyni, ve které jste strávili několik let vařením, se vám najednou bude těžce hrát nadrženou barmanku nebo barmana. 

Poprvé tedy doporučujeme roleplay vyzkoušet mimo domov, například během dovolené na hotelovém pokoji. Nové prostředí ve vás podnítí fantazii a chuť zažívat netradiční vzrušující zážitky.

Autentický kostým

Kostýmek pokojské, sestřičky, služky nebo školáka vám pomůže k tomu, abyste se lépe vžili do své nové role. Jinak se na vás bude dívat i váš partner – vizuální dráždění je zde více než důležité. 

Roleplay kostýmky často více odhalují než zakrývají, a tak se díky nim budete cítit sexy jako nikdy předtím.

Další pomůcky

V závislosti na tom, jakou roleplay si chcete zahrát, můžete popřemýšlet, jaké pomůcky byste mohli potřebovat. Doktorka se svým ustrašeným a bezbranným pacientem ocení klinik nástroje, přísnému panu učiteli zase do rukou padne vhod ohebná rákoska nebo malá plácačka. Fantazii se meze rozhodně nekladou a je jen na vás, co vše si na toho druhého nebo i někoho dalšího vymyslíte...
Článek připravil
Martina
01.07. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Lepší sex
23.10. 2023
Sexy Halloween
I v našich končinách se halloweenské večírky těší stále větší oblibě. České děti zatím nechodí v převleku od dveří ke dveřím a neprosí o sladkosti. Mezi dospělými jsou však večírky v kostýmech velmi oblíbené. Pro odvážné je tu možnost přijít na takovou párty v sexy kostýmu. Pokud se mezi ně neřadíte, ale odvážné kostýmy vás lákají, udělejte si halloweenskou párty ve dvou. Váš partner*ka to jistě ocení. Vždyť hraní rolí je jednou z nejoblíbenějších sexuálních praktik. 
281
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...