Co je to vakuová pumpa na penis a k čemu slouží?

Lidé se často domnívají, že pumpa na penis slouží primárně k erotické stimulaci a její benefity začínají i končí u pocitu vzrušení. Avšak opak je pravdou, vakuová pumpa na penis napomáhá k dosažení kvalitnější erekce a při dlouhodobém tréninku dokáže natrvalo zvětšit penis. Je to tedy pomůcka, která blahodárně působí na kvalitu sexuálního života. Její používání je sice příjemné, ale erotická stimulace je v tomto případě pouze druhořadá.

Jak vakuová pumpa vypadá?

Klasický typ vakuové pumpy lze rozdělit na dvě části – první je tělo pumpy, jinak označované jako válec či tubus, do kterého se vkladá penis. Druhou je stláčecí balónek, který ve válci vytváří podtlak.

Pumpováním balónku se ve válci pumpuje také penis. Výsledkem je jeho prokrvení, silnější tkáň a v neposlední řadě je po celé své délce více citlivý. Tento proces pomáhá mužům při problémech s erekcí – ať už s jejím dosažením či s udržením. 

Těm, kteří sáhnou po vakuové pumpě z důvodu neustálého poklesu erekce, doporučujeme po skončení pumpování navléct na penis erekční kroužek. Částečně totiž zabrání odtoku krve z pohlavního údu a erekce bude pevná a stabilní.

Jaké typy vakuových pump existují?

Podle typu podtlaku, který pumpy vytvářejí, je dělíme na:

Pumpa, ve které vzniká vakuum

Pumpa, ve které se vytváří vakuum, představuje standardní typ pumpy. Doporučuje se používat pravidelně každý den, avšak na jedenkrát by se neměla přesáhnout hranice 15 minut. Následně je penis plně prokrvený a připravený k akci.

Vodní pumpa

Je specifický a dražší typ pumpy, který však přináší lepší výsledky a jeho používání je mnohem bezpečnější. Ikonou na trhu je značka Bathmate, která vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům. Válec pumpy se naplní vodou a následně se do hrdla pumpy vsune penis. Podtlak se nevytváří stláčením balónku, ale pumpovaním samotné pumpy. Ta disponuje ohybným hrdlem, které při stláčení a přirážení k tělu slouží jako prostředek na vytváření podtlaku.

Vakuové pumpy lze dále rozdělit podle doplňkových benefitů, které nabízejí. Často jde o klasické vzduchové pumpy, které ale disponují nějakou super vychytávkou nebo funkcí:

Masážní pumpa

Tato pumpa má z vnitřní strany válce umístěny různorodé výstupky či hrbolky, které stimulují penis po celé jeho délce. Vnitřek je většinou měkký a příjemný na dotyk. Potažen je ze silikonového nebo želatinového materiálu.

Vibrační pumpa

Vibrační pumpa slouží zároveň i jako masturbátor. Buď má v sobě ukryté vyjímatelné jednoduché vibrační vajíčko anebo vibrace vznikají díky motorku, který je zabudovaný přímo v těle pumpy. Vibrace mohou v některých případech simulovat sací podtlak, případně penisem jemně hýbou jako při klasické masturbaci.

Bezpečnost při používaní vakuové/vodní pumpy

K této pomůcce se musí přistupovat s mnohem větší rozvahou, než k jakékoliv jiné erotické hračce. Je potřeba mít na paměti, že pokud to s tréninkem budete přehánět, můžete si přivodit zranění na tom nejcitlivějším místě. Když se totiž pumpa používá příliš často, případně v ní budete udržovat podtlak moc dlouho či ho vytvářet rychle, na penisu se můžou udělat podlitiny či dokonce trhliny.

V takovém případě můžete na pumpu zapomenout a budete muset čekat i několik dní či týdnů, než se k ní budete moct vrátit. Penis, který je poraňený, pumpovat nelze, neboť by se zranění jen zhoršovalo.

Proto vždy dodržujte pokyny uvedené výrobcem a nikam nespěchejte. Jen tak se propracujete ke kýženému výsledku – trvalému zvětšení penisu anebo kvalitnější erekci.

Článek připravil
Roman
17.04. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
633
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...