Co je to vibrační vajíčko a k čemu se dá použít?

Vibrační vajíčka se v našich ložnicích těší stále větší oblibě. Není se čemu divit – vždyť jde o malou a velmi diskrétní pomůcku pro dospělé, která má mnoho využití, takže konkuruje hned několika erotickým hračkám.


Co je to vibrační vajíčko?

Jde o pomůcku obvykle menších rozměrů, jejíž kvalita a množství funkcí stoupá přímo úměrně její ceně. Dnes snadno seženete výkonný a všestranný přístroj i v nižší cenové relaci.

Vibrační vajíčko může mít různé tvary a má také několik způsobů ovládání. Nejmenší vibrační vajíčka najdete skrytá v jiných erotických pomůckách – nejčastěji v pánském masturbátoru nebo vibračním erekčním kroužku, kde plní funkci motorku odpovědného za vibrační chod.

Základní vibrační vajíčka jsou většinou dlouhá jen několik centimetrů a disponují převážně jedním vibračním módem. Konkrétně se tyto pomůcky využívají ke stimulaci bradavek či klitorisu, mohou být vyrobené z plastu, kovu nebo silikonu a jsou poháněné baterkami.

Ve střední kategorii vibračních vajíček najdete také o něco větší pomocníky na dálkové ovládání, které je s vajíčkem spojené kabelem, a tato vajíčka mohou kompenzovat vibrátor. Slouží tedy k penetraci a dráždění pochvy. Obvykle jsou ze silikonu a díky své vodotěsnosti se dají ponořit do vody. Můžete si s nimi tedy pohrát třeba během koupele.

To nejlepší, co si v kategorii vibračních vajíček můžete dopřát, jsou vajíčka s bezdrátovým ovládáním. Vkládají se do vagíny a dají se nosit stejně jako venušiny kuličky. Největší kouzlo ale spočívá v možnosti předat ovladač partnerovi. Zatímco vy se věnujete běžným činnostem v domácnosti, on přepíná vibrační módy a pozoruje, co to s vámi dělá.

Taková vibrační vajíčka jsou skvostem i po vizuální stránce. Výrobci si dávají záležet na provedení a designu, nejčastěji volí jako materiál hygienický silikon a dálkové ovládání má prvky kovu. Možnost nabíjení pomocí USB je v případě těchto luxusních mašinek samozřejmostí.

Jak se vibrační vajíčka používají?

U této pomůcky platí, že fantazii se meze nekladou. Jak už bylo zmíněno, vibračním vajíčkem se dají dráždit všechny erotogenní zóny, střední a větší vajíčka nahradí menší vibrátor a některá vajíčka zase využijete jako alternativu k venušiným kuličkám. Jemné vibrace totiž dokážou zefektivnit procvičování Kegelových cviků.

Jaké jsou výhody vibračních vajíček?

Nespornou výhodou je jejich snadné skladování a diskrétnost. Některé erotické pomůcky působí trochu vulgárně, a tak se mnozí stydí přibalit si je na dovolenou. Vibrační vajíčka jsou nenápadná a moc místa taky nezaberou.

Výhodou je i jejich údržba. Vibrační vajíčko se v čistotě a v dokonalé hygieně udržuje opravdu snadno, zejména pokud je vyrobené ze silikonu. Opláchne se mýdlovou vodou, nanese se dezinfekce a je hotovo.

Vibrační vajíčka jsou čím dál oblíbenější i jako erotický dárek pro ženu nebo pár. Zábavu a vzrušení z této pomůcky si totiž užije nejen žena, ale i muž. Pokud máte chuť experimentovat a v posteli neustále objevujete něco nového, můžete si zkusit vajíčko zavést do pochvy a pokračovat análním sexem. Vajíčko bude dráždit oba partnery a celý zážitek předčí vaše nejtajnější touhy.

Co při výběru vibračního vajíčka zvážit?

Zaprvé je potřeba zvážit, k jakému účelu chcete vajíčko využívat. Pokud k dráždění celého těla vibracemi, postačí vám vajíčko menších rozměrů, které funguje na baterie.

V případě, že chcete opravdu silné vibrace, díky kterým dosáhnete orgasmu, ať už drážděním klitorisu, nebo vnikáním do vagíny, doporučujeme zvolit větší dobíjecí vajíčko s více vibračními módy.

Pokud tedy toužíte po vibračním společníkovi při provádění Kegelových cviků, zvolte těžší vajíčko se silikonovou šňůrkou.

Článek připravil
Martina
23.11. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...