Co je to wand aneb masážní hlavice a jak si s ní užít co nejvíc rozkoše?

Wand nebo také masážní hlavice je doslova kouzelný přístroj – vždyť už jen samotné pojmenování pochází z anglického spojení „magic wand“, což značí, že jde o kouzelnou hůlku, která se o váš orgasmus postará do několika minut. Pojďme se tedy společně podívat, jak tato magická erotická hračka funguje, jaké jsou její funkce a na co všechno se dá použít..

Masážní hlavice má podlouhlý a ergonomický tvar, takže ideálně padne do ruky. Rukojeť je přizpůsobená tak, aby se dobře držela v dlani a snadno se s ní manipulovalo. Horní konec, který vibruje, je zakulacený a hladký, takže snadno klouže po pokožce a sliznici. Výjimkou není ani to, že je hrdlo hlavice (část, která spojuje rukojeť a vibrační hlavici) ohebné. Je tak možné mírně ohnout hlavici do sklonu, jaký vám vyhovuje.

Většinou je wand vyrobený ze silikonu – hygienického a zdravotně nezávadného materiálu. Tento povrch je saténově hebký a snadno se čistí. Dávejte ale pozor, abyste s masážní hlavicí ze silikonu používali pouze lubrikační gely na vodní bázi. Ty na bázi silikonu by po čase mohly povrch hlavice znehodnotit.

 Výhodou této pomůcky je, že vypadá nenápadně. Na rozdíl od vibrátoru nebo dilda ji nemusíte schovávat v těch nejhlubších zákoutích skříně. Některé masážní hlavice jsou skutečné designové lahůdky, působí elegantně, luxusně a nepůsobí vulgárním dojmem. tejto pomôcky je to, že vyzerá nenápadne. 

Jaké funkce wand neboli masážní hlavice nabízí?

V závislosti na konkrétním typu a značce nabízí masážní hlavice i více funkcí. Úplným základem je vibrování vrchní části hlavice. Tato část zajišťuje vibrace a pulzace různé intenzity, které lze nastavit na rukojeti pomůcky. Krouživými pohyby se hlavicí jezdí po klitorisu, a protože tyto hračky disponují opravdu výkonnými motorky, orgasmus přijde dřív, než byste čekaly. 

Raritou není ani to, že vibruje i spodní konec hlavice, tedy samotná rukojeť. Pak se dá pomůcka využít i jako vibrátor ke stimulaci bodu G při penetraci. Většinou má každý konec vlastní ovládání, takže je možné rozvibrovat současně oba konce nebo pouze jeden z nich.

Samotnou kategorií jsou masážní hlavice s nástavci. Cenová relace takových pomůcek stoupá o něco výš, ale zároveň dokáže nahradit hned několik erotických hraček. Trik spočívá v tom, že vrchní – takzvaná masážní část má vyměnitelné náhradní násady s jemnými drážkami nebo výstupky, které plní funkci dilda. S jednou masážní hlavicí, jejíž nástavce je možné vyměňovat, tak můžete mít různorodé erotické zážitky.

Jakými způsoby lze hlavici použít?

Využití má tato kouzelná hůlka víc než dost. Kromě samotné stimulace klitorisu ji můžete použít na masáž erotogenních zón, ale také třeba na rozmasírování ztuhlého krku. Někteří ji dokonce využívají k masírování unavených chodidel.
Masážni hlavice od značky LELO
Wand nebo masážní hlavice se hodí i k párovým aktivitám. Může se stát neodmyslitelnou součástí vaší předehry, kdy s její pomocí rozžhavíte nejen svá citlivá místa, ale i ta partnerova. Při samotném aktu s partnerem můžete hlavici přiložit na klitoris a vnitřní stydké pysky. Vibrace pocítí i váš partner a společné milování osvěžíte novým zážitkem. 

Jak zažít orgasmus, který nic nepřekoná?

Masážní hlavice si doslova žádá společnost stimulačních lubrikačních gelů. Při každém jejím použití je nutné sáhnout po lubrikantu, ale proč volit nudný gel bez vůně, příchutě a jiných účinků? 

Pokud si na klitoris nanesete stimulační gel, orgasmus za pomoci masážní hlavice bude několikanásobně výraznější. Za to můžete vděčit účinným látkám v gelu. Danou intimní oblast prohřejí, zvýší její prokrvení i citlivost a požitek z orgasmu bude díky tomu mnohem intenzivnější.   

Pokud přemýšlíte o koupi této kouzelné pomůcky, určitě nepřemýšlejte moc dlouho. Ochuzujete se tak o společné dobrodružství, které budete chtít opakovat znovu a znovu. Při výběru té správné pomůcky nezapomeňte zohlednit její funkce a parametry. Pokud si například budete chtít dopřát vibrující masáž při koupeli, ujistěte se, že je masážní hlavice vodotěsná.
Článek připravil
Martina
05.06. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Zajímavosti a novinky
20.06. 2022
Séria: Smysly jako erotogenní zóny – ČICH
Každý z našich smyslů je zároveň i erotogenní zónou, která nám může otevřít nové dimenze intimního zážitku. Začneme čichem. Právě s čichem souvisí staré známé tvrzení, že „partner nám musí vonět“. Jedná se o zjednodušené podání složitého chemicko-biologického procesu, který se odehrává v našem mozku a výrazně se podílí na výběru sexuálního i životního partnera.
521
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...