Sleva 15% s kódem: TEPLO36 🥵 Pouze za horkých dnů

Co jsou to hřejivé lubrikanty a jaký účinek od nich očekávat?

Hřejivé lubrikační gely nejsou určené pro ty, kterým je v posteli zima. Jsou určeny především pro páry, které nemají strach z pořádně horkých erotických dobrodružství – a to doslova. Tyto přípravky totiž dokáží i nevinné dráždivé chvíle proměnit v nezapomenutelný zážitek. Co jsou hřejivé lubrikační gely a jaké mají využití?

Hřejivé lubrikanty jsou lubrikační gely, jejichž funkcí není jen zvlhčení sliznice za účelem hladší penetrace. Prostředí vaginy sice dodají potřebnou vlhkost, ovšem tady zábava teprve začíná. Mnohem zajímavější je jejich hřejivý efekt – schopnost vytvořit při styku teplo, díky kterému se vagina i penis stanou citlivějšími.

Pro koho je hřejivý lubrikant vhodný?

Pro páry, které si chtějí zpestřit i tu nejobyčejnější misionářskou polohu. Pokud rádi experimentujete nebo objevujete něco nového, hřejivý lubrikant vás určitě nezklame. Snadná dostupnost, přijatelná cena a množství způsobů, jakým jej lze využít hrajou pro něj.

Kdy hřejivý lubrikant oceníte nejvíce?

Kromě samotného pohlavního styku, kdy se hřejivý lubrikant používá jako náhrada obyčejného lubrikačního gelu, můžete tento přípravek využít i v mnoha jiných případech.

Hřejivý handjob

Chcete-li zažít pořádně žhavou masturbaci nebo handjob od vaší polovičky, hřejivý lubrikační gel je přesně pro vás. Garantujeme, že tento netradiční a s ničím neporovnatelný zážitek si budete chtít co nejdříve zopakovat. Penis po nanesení zaznamená příjemné teplo, které ho ješte více rozdráždí a díky kterému se stane daleko citlivějším.

O tom, jak na dokonalý handjob, jsme se rozepsali na našem blogu: Jak dát dobrý handjob?

Masážní vibrační hlavice

K dovádění s touto pomůckou je použití lubrikačního gelu nezbytné. Hebký povrch masážní hlavice potřebuje pár kapek lubrikantu k tomu, aby dokonale klouzal po ženských intimních partiích. Jestli chcete tenhle druh dráždění posunout na další level, zkuste obyčejný gel nahradit hřejivým lubrikantem, výsledek vás mile překvapí.

Této magické pomůcce jsme se podrobně věnovali v našem blogu: Co je to wand nebo masážní hlavice a jak si s ní užít co najvíce rozkoše?

Erotická hřejivá masáž

Hřejivý lubrikant nemusí nutně skončit jen v oblasti intimních partií. Jeho konzistence a příjemné účinky jej doslova předurčují k tomu, abyste jím namasírovali tělo vaší polovičky. Většinou není příliš mastný a vstřebáva se rychleji než klasické lubrikanty – a to právě z důvodu, že při jeho tření vzniká teplo. 

Z této situace můžete opravdu hodně vytěžit. Přípravek se krásně vsákne do pokožky a zanechá za sebou příjemný hřejivý pocit. Mimořádně vhodný je na oblast krční páteře, zadečku, záda nebo prsa. 

Dráždivý hřejivý anál

Doporučujeme jen pro odvážné nebo zkušené. Pokud nahradíte anální lubrikant hřejivým, připravte se na zážitek, jaký nemá obdoby. Anální otvor, především na vstupu, obsahuje množství nervových zakončení, které při správné stimulaci způsobí takový zážitek, že ze sexu můžete mít stejné vyvrcholení jako při vaginálním sexu.

Avšak hřejivého lubrikantu na anální použití se nemusíte obávat. Popravdě řečeno – nebudete mít zadek jako v plamenech. Účinek těchto gelů totiž nezpůsobuje nesnesitelné pálení, ale jen příjemnou hřejivost.

Článek připravil
Martina
19.04. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Sexuální zdraví
12.01. 2024
Vaginismus - jaké jsou příčiny a léčba?
Vaginismus je porucha sexuálního chování u žen, která nemá fyziologickou, ale psychologickou příčinu. Při sexuálním styku dochází k nevědomému a neúmyslnému stažení svalů v okolí pochvy. Pokud trpíte vaginismem, je nejdůležitější uvědomit si, že to není vaše vina a v žádném případě se nemáte za co stydět. Jedná se o problém, který lze řešit a léčit. Důležité je znát své tělo a intimitu.
342
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...