Erotická povídka: Dobrodružství s nevlastním bratrem

-„Mami, já s nimi nechci jet na dovolenou.”
Pohádala jsem se s mámou, která mě postavila před hotovou věc. Letos jedeme na společnou dovolenou do Chorvatska s jejím přítelem a jeho synem. Ne že by mi vysloveně vadili. Jen jsem chtěla strávit léto někde s kamarádkami, oslavit s nimi své 20. narozeniny... a trochu balit kluky.  
 
Sex s nevlastným bratom
Cesta tam byla nekonečná, v autě jsme poslouchali různé audioknihy a Elán, což mi dost lezlo na nervy. Konečně jsme dorazili, ubytovali se a relax mohl začít. No, jak se to vezme. Chvílemi mě iritoval syn mamčina přítele - Braňo. Bylo mu osmnáct, ale měl docela milý baby face, takže vypadal ještě o něco mladší. 

Jednoho večera, po celodenním výletě, jsem toho měla opravdu dost. Máma s přítelem a Braňem šli na večeři a já se rozhodla zůstat na apartmánu. Otevřela jsem si láhev bílého vína a začala popíjet.

- "Hmmm, začínám být nadržená," pomyslela jsem si.

V batohu jsem však měla schovanou svou oblíbenou erotickou hračku. Začala jsem se tedy jemně dráždit vibrátorem. Svlékla jsem se do naha a šla se podívat do velkého zrcadla na chodbě na své opálení. Prohlížela jsem se a jemně si přecházela vibrátorem po klitorisu. V tom jsem v odrazu zrcadla uviděla Braňa. 

- "Co tady děláš?" 
Nastalo ticho.-„Co tu, proboha, děláš? Myslela jsem, že si šel s nimi na večeři!”

"Ne, já.... nakonec šli sami, nechtělo se mi.." Než jsme se oba vykoktali, už jsem si zakrývala tělo tričkem, které jsem našla pohozené na chodbě. V ruce mi však stále vibroval můj pomocník...

Braňův pohled se přesunul na vibrátor a rozpačitě se usmál. Omluvil se a zamířil do vedlejšího pokoje.

Cítila jsem se trapně a... nadrženě. 
- "Počkej," řekla jsem.
- "Nechceš si zahrát takovou hru"? 

"Jakou? Myslím, že svlékací poker by teď nebyl fér," zasmál se.
- "Hru na zkažené sourozence," řekla jsem a políbila ho.

Viděla jsem na něm, jak mu tuhne krev v žilách. Nadrženě se na mě podíval a rychle si svlékl tričko. Nevím, jestli to bylo tím vínem, které mi stouplo do hlavy, ale bez našich rodičů mi najednou připadal fakt sexy.

- "Dneska mám sice narozeniny, ale dárek dostaneš ty," řekla jsem. Poklekla jsem a stáhla mu volné šortky. 

-"Chceš to?" Zeptala jsem se a on jen nadrženě přikývl.

Jednou rukou jsem mu začala jemně hladit penis a druhou jsem si dráždila klitoris. K ruce jsem přidala i ústa, vyplázla jazyk a začala lízat kořen jeho penisu. Byl už úplně tvrdý, tak jsem si ho rychle strčila do pusy. Braňo se opřel o zeď a užíval si to nečekané překvapení. Viděla jsem, jak pozoruje odraz mého zadečku a zad v zrcadle. Na chvíli jsem jeho penis znovu uchopila do ruky a začala mu jemně sát varlata. 

"Už... za chvíli budu, jsi vskutku velmi talentovaná, sestřičko". 

To oslovení mě ještě víc rozpálilo, rychle jsem odběhla pro kondom, abych mu ho nasadila. S nadšením mě popadl, položil mě na kuchyňskou linku a vnikl do mě. Vrážel do mě rychle a hluboko a bylo to skvělé. Za pár desítek sekund jsme se oba udělali.

"Všechno nejlepší k narozeninám, sestřičko," řekl.

Zasmála jsem se a odběhla se umýt. Po sprše jsme se rozhodli dopít láhev vína a podívat se na film. Asi za půl hodiny dorazili moji rodiče. V tu chvíli jsem začala být pořádně nervózní. Tak jsem šla raději spát. 

- "Dobrou noc," řekla jsem jen tak do větru a zavřela za sebou dveře do mého pokoje. Zvedla jsem mobil a napsala Braňovi: "Dobrou noc a... zastav se potom u mě, kdybys po dnešní noci nemohl spát...".
Článek připravil
Veronika
31.03. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...