Erotická povídka: Nadržená po svých dnech

Menstruaci prožívají ženy a dívky různě. Některé ji mají spojenou s bolestí, jiné o ní ani nevědí. U některých se sexuální choutky naplno probudí, jiné zase kvůli bolestem na sex nemají ani pomyšlení. A právě mezi ty patří i moje přítelkyně.
Erotická poviedka: Nadržaná po menštruácií
Bydlíme spolu už druhým rokem a za tu dobu jsem už vypozoroval, jak menstruace její chuť na sex ovlivňuje. Když přijdou její dny, kvůli bolavému podbřišku má apetit hluboko pod bodem mrazu. Jakmile ale ty první, nejbolestivější dny pominou, ráda se o mě postará… ať už rukou, nebo ústy. Krásné je ale sledovat, jak probíhá závěr její menstruace, kdy svou broskvičku nechce ještě moc používat, ale zároveň se začínají kupit její sexuální chutě… dokud jí menstruace neskončí a ona nevyhladoví. Doslova.

Naposledy to tak bylo jednoho teplého, slunečného odpoledne. Ona měla ten den volno, já jsem svou práci z domova měl už dávno hotovou a mohli jsme si jen tak udělat chvilku pro sebe. Po dobrém obědě jsem se uložil na gauč, že si přečtu kousek knihy, ale teplo a pocit plného břicha udělaly své a mně se začaly rychle klížit oči.

Usnul jsem jako miminko. A vzbudil se skoro o dvě hodiny později, když na mně přistál polštář.
Hodila ho po mně ona.

Přítelkyně Saška seděla na posteli a ve tváři měla zvláštní výraz a očividnou radost z toho, že se jí podařilo mě polštářem takhle probudit. Nechápavě jsem mžoural očima, když ke mně bleskurychle přiskočila a já najednou cítil, jak mi tu svou drobnou nožku nasměrovala rovnou k rozkroku. S roztaženými prstíky mě začala dráždit, což ještě umocnilo mé překvapení.

„Copak, lásko?“ ptám se zmateně. „To už ti to skončilo?“
Přikývla a smyslně se kousla do rtu.
„Skončilo…“ oznámila mi tajemně a dál mi chodidlem masírovala penis.
„Cos tu prováděla, když jsem spal?“ zeptal jsem se podezřívavě, ale úsměv se mi potlačit nepovedlo.
„Hm,“ přimhouřila oči, „trochu jsem se nabudila. Mám chuť…“

Spokojeně si prohlédla bouli na mých trenkách, chytila ​​mě za ruku a táhla mě do postele. Nebránil jsem se – naopak. Vždycky, když mě provokovala nohama, ve mně vzbudila neskutečnou chuť na sex. Zručně jsem z ní strhl sexy župánek a strčil ji na postel. Něžně. Roztáhla nedočkavě nohy, a když jsem se k ní lačně přiblížil, s jasným záměrem mi tvář navedla mezi svá stehna.

Sexy župan Hypnotic Powe v bielej farbe

Sexy župan Hypnotic

Cena: od 22,90 €
Jazykem jsem jí jemně přejel přes klitoris. Jako by jí celým tělem proběhl výboj. Spokojeně jsem si ji chytil a přisál se k ní s úmyslem vylízat ji, jako by to mělo být naposledy. Třásla se pod dotyky mých rtů a jazyka, kterými jsem jí uměl přivodit rozkoš nesrovnatelně větší než ti, s nimiž byla přede mnou. Nedokázali se mi vyrovnat v žádném ohledu. Ne že bych měl potřebu s někým závodit, to ne. Ale to moje mužské ego se tetelilo blahem, když přiznala, že jsem v posteli lepší než její bývalí borci.

Moc dlouho mě tam dole pracovat ústy nenechala. Nestihl jsem se ani unavit, když se pode mnou prohýbala, unášena orgasmickou vlnou. Spokojeně jsem si otřel bradu a se ztopořeným penisem se přesunul výš. Rychle plivnout do dlaně, navlhčit ztvrdlý úd a… Bez dalšího čekání jsem do ní zajel až po kořen.

Ozvalo se společné, slastné vydechnutí.

Nadšeně mě v sobě přijala a já nedokázal čekat, musel jsem začít přirážet. V naší ložnici to mlaskalo vášní a vzrušením, ona roztahovala nohy, aby mi vnikání usnadnila, a zatínala mi při tom do zad nehty. Cítil jsem, jak mě její škrábance pálí po celých lopatkách, ale ta jemná bolest mě vzrušovala o to víc.

Vzdychala pode mnou a oba jsme cítili tu neskutečnou slast, kterou nám příroda odpírala skoro celý uplynulý týden.

Prorino Potency - prášok na zlepšenie potencie

Prorino - prášek na zlepšení potence

Cena: od 18.99 €

„Do… doděláš mě?“ zašeptal jsem, přehlušován tlumenými vzdechy. Saška na mě obrátila ty své obrovské oči a s pootevřenými ústy rozhodně přikývla. Ještě jsem párkrát přirazil a rychle ho vytáhl, na což ona už nedočkavě čekala.

Vzala ho do dlaně, zadívala se mi hluboko do očí a začala po něm přejíždět. Ta rozkoš se už nedala vydržet, muselo to ven.

Můj horký výstřik jí potřísnil celé bříško i prsa a já se při té krásné úlevě sotva udržel na rukou. Nestihla ho mít v ruce ani pár vteřin, vytáhl jsem ho z ní v poslední chvíli. Saška se spokojeně dívala na výsledek, který na ní spočíval, a já jsem do té teplé tekutiny namočil prst.

Přiložil jsem jí ho ke rtům. Saška ani teď nepřerušila náš pohled z očí do očí, vyplázla jazyk a můj prst bez sebemenšího problému olízla. A spokojeně polkla.

Odměnil jsem ji polibkem.
Článek připravil
Simon
03.09. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...