Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole

Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
Erotická poviedka

Bála se, že doma nebude mít soukromí, tak jsme šli na hotel. Už při přivítání mi letmo pohladila rozkrok a já věděl, že se toho nemůže dočkat. Byl jsem na tom stejně – k recepci jsem šel s erekcí. Moje kraťasy naštěstí byly docela pevné, takže na pohled to nebylo znát. Ale Mirka to všechno moc dobře věděla.

Přilepila se mi na rty už ve výtahu. Popadl jsem její velký zadek a přitáhl si ji k sobě tak pevně, aby cítila moji tvrdost i přes obě vrstvy oblečení. Vzala ​​mě za krk a vášnivě mě na něj políbila. Okamžitě mi naskočil cucflek. Bylo mi jasné, že se chystá bláznit jako puberťačka. Ale co vám budu – přišlo mi to hrozně sexy.

Jakmile se za námi zavřely dveře pokoje, padla na kolena. Kalhoty i trenky mi stáhla tak svižně, že ji můj penis jako pružinka plácl do tváře. Tak lačně se mi na něj vrhla, že jí v mžiku celý zmizel v puse. Zachrčela, protože jsem ji na sebe přirazil beze špetky něhy. Popadl jsem ji za culík a začal jsem s její hlavou hýbat tak, jak si to každý chlap většinu života jen představuje.

Obličej jí rudl, lapala po dechu, ale strašně se jí to líbilo. Pumpoval jsem jí to do hrdla pořádně tvrdě. Však to taky tak chtěla…

 Když jsem se konečně nasytil kouření, pomohl jsem jí vstát a vtiskl jí uslintaného francouzáka. Strhl jsem z ní halenku a hodil ji na postel. Poslušně si klekla na kolena a nastavila mi svůj dokonalý zadek. Vyhrnul jsem jí sukni a plivl jí na vagínu. Vyjekla, když jí na zadku přistála moje dlaň.

 A pak zase. A znova.

Ošukej mě,“ vzdychala, když jsem ji prstil jako o život.
Popros!
Pěkně prosím…
POŘÁDNĚ!
Ošukej mě, taťko!“ Ach bože, byla tak krásně nadržená a perverzní. Moc rád jí budu dělat taťku.
Zasunul jsem ho do ní, až zavzdychala.
Máš tak krásně tvrdý péro!
A ty tak krásně mokrou kundičku…“ zašeptal jsem a dělal jí to na pejska.

Když jsem se jí udělal na záda, vyčerpaně jsem odhodil zbytek oblečení. Mirka udýchaná následovala můj příklad, ale to už jsem se odebral do sprchy. Nechtěl jsem ji tam ale jen tak nechat.

Dal jsem si rychlou sprchu a vyšel z koupelny s novou chutí. Mirka už ale nebyla na posteli. Se svůdně složenýma nožkama na mě čekala na masivním stole.

 „Pojď ke mně…“ řekla prosebně. „Pojď ke mně a udělej mi to tady na stole, prosím tě, taťko!
Jsem pečlivej taťka?” zeptal jsem se, když jsem jí nasliněný žalud přiložil na klitoris a jemně ho stimuloval.
Nejvíc na světě!“ zavzdychala a v ten moment jsem ho do ní zase zasunul až po kořen. Píchali jsme teď pro změnu pomalu, vášnivě, užívali si každý okamžik toho spojení.
Bušil jsem do ní čím dál rychleji. Objímal jsem jí jednou rukou krásné stehýnko a tou druhou jsem si jí pořád hrál s klitorisem. Byla v sedmém nebi a na mě přicházel druhý orgasmus toho večera. Ty její jsem už počítat přestal.
Kam to chceš?“ zeptal jsem se trhaným hlasem.
Jen mezi vzdycháním vyplázla jazyk.

Hned jsem ho z ní vytáhl, přistoupil k ní z boku a dohonil si ho přímo před její tváří. Lačně vyplazovala jazyk a strkala si do pusy vlastní prsty. Jak si tam tak se sebou hrála, teplým semenem jsem jí postříkal nejenom otevřená ústa, ale i zbytek obličeje.

Článek připravil
Simon
07.11. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...