Erotické pomůcky pro muže – jaké hračky lze použít s partnerkou a o samotě?

Když se řekne erotická pomůcka, každý si okamžitě vybaví vibrátor nebo dildo a tím pro něj diskuze končí. I když vibrátoru patří prvenství na trhu pomůcek pro dospělé, tento produkt by se dal označit spíš za vrchol ledovce. Pod ním se skrývá celá řada erotických hraček a i pánové mají z čeho vybírat.

V dnešní době je k dispozici nesmírné množství přípravků a produktů, které dokážou zpestřit i sexuální život muže – a vůbec nemusí jít o osamělého člověka, který se ženám strání. Právě naopak… Většina mašinek či hraček výhradně pro mužské pohlaví zvyšuje kvalitu sexuálního života tak, že to pocítí i partnerka.

Masturbátor

Vychytávka, která se během své evoluce dočkala mnoha provedení, a proto dnes pod pojmem masturbátor můžete na internetu vyhledat skutečně sofistikovaná a parádní veledíla. Všechny typy masturbátorů spojuje jeden prvek – jedinečný, ultra jemný, realistický materiál, který na pohled i na dotek připomíná lidskou pokožku.

Vnikání penisu do masturbátoru vyvolává stejné pocity jako soulož se ženou. Dutina masturbátoru je většinou posetá drážkami a výstupky dráždícími celý povrch penisu. Ty nejvychytanější mašinky disponují vibracemi nebo jsou vybaveny tlakovými polštáři, které simulují například sání.

 

Stimulátor prostaty

Z těchto hraček mají mnozí muži respekt, ale tím se jen připravují o intenzivnější a silnější orgasmus. Stimulátor prostaty proniká do análního otvoru a díky svému ergonomickému tvarování zasáhne mužský bod P – prostatu. Dráždění a masáž prostaty má za následek mnohem lepší vyvrcholení.

Na trhu jsou stimulátory prostaty z různých materiálů, s rozmanitou tloušťkou, délkou a průměrem. Výjimkou nejsou ani vibrační stimulátory, které stejně jako ostatní pomůcky můžete používat buď o samotě, nebo spolu s partnerkou. Jemné vibrace pomůcky pocítí i ona.

Viac sme sa o prostate rozpísali v našom blogu: Čo je to prostata a aká je jej funkcia v ľudskom tele?

Vakuová pumpa na penis

Tento produkt představuje spíš zdravotnickou pomůcku – používání vakuové pumpy se totiž neprovádí primárně za účelem potěšení. Samotné pumpování sice penis ztopoří, ale pumpa se odkládá ještě před vyvrcholením, a proto se nejedná o klasickou masturbační pomůcku.

Cílem vakuové pumpy na penis je zkvalitnění či dosažení erekce a mnohdy po ní sáhnou i muži, kteří si chtějí penis natrvalo zvětšit. Při dlouhodobém a pravidelném používání se penis umí skutečně prodloužit až o několik centimetrů.

O vakuových pumpách jsme se víc rozepsali na blogu: Co je to vakuová pumpa na penis a k čemu slouží?

Erekční kroužek

 

Tato nenápadná a cenově dostupná pomůcka může být vyrobená z mnoha ohebných i pevných materiálů – silikon, guma, TPE/TPR, kov… Obepne penis a částečně zamezí průtoku krve, takže erekce zůstane po celou dobu styku pevná. Erekční kroužky také zčásti představují zdravotnickou pomůcku, protože samy o sobě vás k ejakulaci nepřivedou. Pokud ale zvolíte vibrační variantu erekčních kroužků, vzrušení začne narůstat, a to nejen u vás, ale také na straně vaší partnerky.

Erekční kroužky jsou pomůcka, která si zaslouží rozsáhlejší elaborát, a proto jsme se jim věnovali i samostatně v článku: Co jsou to erekční kroužky a k čemu přesně slouží?

Článek připravil
Martina
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Jak správně používat
18.10. 2023
Vše, co byste měli vědět o vakuových pumpách pro muže
Pumpa na penis už dávno není jen zdravotní pomůckou, ale umí také zlepšit a zpříjemnit intimní chvíle, a dokonce i dodat sebevědomí. Netradiční erotická pomůcka, která vám pomůže dosáhnout silnější erekce, zvětšit velikost penisu a přispět k lepšímu sexuálnímu prožitku. Přečtěte si náš článek a zjistěte, jaké jsou typy pump a jak je správně používat.
354
0
Co je to ...
17.04. 2021
Co je to vakuová pumpa na penis a k čemu slouží?
Lidé se často domnívají, že pumpa na penis slouží primárně k erotické stimulaci a její benefity začínají i končí u pocitu vzrušení. Avšak opak je pravdou, vakuová pumpa na penis napomáhá k dosažení kvalitnější erekce a při dlouhodobém tréninku dokáže natrvalo zvětšit penis. Je to tedy pomůcka, která blahodárně působí na kvalitu sexuálního života. Její používání je sice příjemné, ale erotická stimulace je v tomto případě pouze druhořadá.
693
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...