Erotické pomůcky pro muže – jaké hračky lze použít s partnerkou a o samotě?

Když se řekne erotická pomůcka, každý si okamžitě vybaví vibrátor nebo dildo a tím pro něj diskuze končí. I když vibrátoru patří prvenství na trhu pomůcek pro dospělé, tento produkt by se dal označit spíš za vrchol ledovce. Pod ním se skrývá celá řada erotických hraček a i pánové mají z čeho vybírat.

V dnešní době je k dispozici nesmírné množství přípravků a produktů, které dokážou zpestřit i sexuální život muže – a vůbec nemusí jít o osamělého člověka, který se ženám strání. Právě naopak… Většina mašinek či hraček výhradně pro mužské pohlaví zvyšuje kvalitu sexuálního života tak, že to pocítí i partnerka.

Masturbátor

Vychytávka, která se během své evoluce dočkala mnoha provedení, a proto dnes pod pojmem masturbátor můžete na internetu vyhledat skutečně sofistikovaná a parádní veledíla. Všechny typy masturbátorů spojuje jeden prvek – jedinečný, ultra jemný, realistický materiál, který na pohled i na dotek připomíná lidskou pokožku.

Vnikání penisu do masturbátoru vyvolává stejné pocity jako soulož se ženou. Dutina masturbátoru je většinou posetá drážkami a výstupky dráždícími celý povrch penisu. Ty nejvychytanější mašinky disponují vibracemi nebo jsou vybaveny tlakovými polštáři, které simulují například sání.

 

Stimulátor prostaty

Z těchto hraček mají mnozí muži respekt, ale tím se jen připravují o intenzivnější a silnější orgasmus. Stimulátor prostaty proniká do análního otvoru a díky svému ergonomickému tvarování zasáhne mužský bod P – prostatu. Dráždění a masáž prostaty má za následek mnohem lepší vyvrcholení.

Na trhu jsou stimulátory prostaty z různých materiálů, s rozmanitou tloušťkou, délkou a průměrem. Výjimkou nejsou ani vibrační stimulátory, které stejně jako ostatní pomůcky můžete používat buď o samotě, nebo spolu s partnerkou. Jemné vibrace pomůcky pocítí i ona.

Viac sme sa o prostate rozpísali v našom blogu: Čo je to prostata a aká je jej funkcia v ľudskom tele?

Vakuová pumpa na penis

Tento produkt představuje spíš zdravotnickou pomůcku – používání vakuové pumpy se totiž neprovádí primárně za účelem potěšení. Samotné pumpování sice penis ztopoří, ale pumpa se odkládá ještě před vyvrcholením, a proto se nejedná o klasickou masturbační pomůcku.

Cílem vakuové pumpy na penis je zkvalitnění či dosažení erekce a mnohdy po ní sáhnou i muži, kteří si chtějí penis natrvalo zvětšit. Při dlouhodobém a pravidelném používání se penis umí skutečně prodloužit až o několik centimetrů.

O vakuových pumpách jsme se víc rozepsali na blogu: Co je to vakuová pumpa na penis a k čemu slouží?

Erekční kroužek

 

Tato nenápadná a cenově dostupná pomůcka může být vyrobená z mnoha ohebných i pevných materiálů – silikon, guma, TPE/TPR, kov… Obepne penis a částečně zamezí průtoku krve, takže erekce zůstane po celou dobu styku pevná. Erekční kroužky také zčásti představují zdravotnickou pomůcku, protože samy o sobě vás k ejakulaci nepřivedou. Pokud ale zvolíte vibrační variantu erekčních kroužků, vzrušení začne narůstat, a to nejen u vás, ale také na straně vaší partnerky.

Erekční kroužky jsou pomůcka, která si zaslouží rozsáhlejší elaborát, a proto jsme se jim věnovali i samostatně v článku: Co jsou to erekční kroužky a k čemu přesně slouží?

Článek připravil
Martina
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...
Používáme soubory cookies, abychom Vám při nakupování poskytli ten nejlepší možný zážitek.