Filmový sex versus realita? 2. část.

Film zkresluje realitu. Když se řídíme očekáváními, která nám filmový svět nabízí, může nás to vyvést z míry. Vztahy jsou obvykle mnohem komplexnější a složitější, než nám ukazuje plátno. A i sex může být oproti tomu filmovému méně idylický. 

Sex ve filmu vs. realita

Divné pachy při sexu

Určitě to z filmů znáte. Žena přijde domů po hodinách strávených v práci a první, co ji napadne, je vrhnout se na svého partnera. Ve skutečnosti si většina žen chce zachovat „noblesu“ a před tím, než vystartuje po partnerovi, se aspoň vysprchuje. Minimálně na začátku svádění je určitě příjemnější, když není zpocená. Sex je fyzicky náročnější aktivita, kde se (i přes prvotní sprchu) samozřejmě zpotí oba aktéři. To je naprosto přirozené a v podstatě i sexy.

Co ale sexy není, je nepříjemný zápach z intimních partií. Sprcha je proto před sexem rozhodně vhodná. Vaši přirozenou vůni ovlivňuje také to, co jíte. Ovoce jako jahody nebo banán vám zaručí nasládlou vůni. Vyhněte se přemíře masa, smaženým jídlům a alkoholu. Ledacos vyřeší ochucený lubrikační gel. Vyberte si sladkou vůni a hned to bude oběma příjemnější.

Rituály po sexu  

Sex ve filmu skončí, partneři se k sobě přitulí a usnou v objetí. I tak to občas chodí. Běžnější ale je, že žena jde na toaletu nebo rovnou do sprchy. Muž, pokud použil kondom, také potřebuje do koupelny, kde se kondomu zbaví a umyje se. A i když kondom nepoužíváte, určitě víte, že vy i partner si po sexu musíte minimálně utřít intimní partie.

Rána po sexu

Filmová postava se ráno vzbudí krásná, namalovaná, učesaná. Okamžitě se vrhne na svého právě probuzeného partnera. Následuje divoký sex plný polibků. V realitě se vzbudíte rozcuchaná, nenamalovaná a s nevyčištěnými zuby. Možná i máte chuť na sex, ale chcete si zachovat „dokonalou tvář“ vždy voňavé a upravené dámy. Je naprostá pravda, že muži mívají ráno velkou chuť na sex. Důvodem jsou mužské hormony. Během spánku v těle muže stoupá hladina testosteronu a ráno ho má o 25–50 % víc než v jiných fázích dne. Proto muž ranním sexem málokdy pohrdne. A neřeší, jestli máte zplihlé vlasy nebo nevyčištěné zuby. Jestli na to máte chuť i vy, ale vzhledem k okolnostem se neumíte úplně uvolnit, zvolte polohu, při které je partner vzadu. Vyhnete se přímému kontaktu tváří v tvář a tím i nepříjemnému zápachu z úst.

Náš tip na filmový sex je následující

Oblečte si sexy spodní prádlo, možná i kostým, samodržky, zapalte svíčky a užívejte si krásné společné chvíle, aniž by vás vyvedly z míry zvuky, pachy či cokoli jiného, ​​co k sexu prostě patří.

Článek připravil
Barbora F.
14.12. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Co je to ...
14.06. 2023
Co jsou vaginální dilatátory a k čemu slouží?
Vaginální dilatátory, jinak nazývané také vaginální trenažéry, jsou zdravotní pomůcky, které řeší pocit pálení či úzkosti při penetraci a bolestivé kontrakce vagíny. Dilatátory pro ženy mají tvar válce s jemným zakřivením směrem dolů (kopírují vnitřek pochvy) a obvykle se prodávají v sadách různých velikostí. Postupné používání stále většího dilatátoru napomáhá roztažení pochvy a udržuje vaginální tkáně poddajné. Díky cvičení s dilatátory si tělo i mozek zvyká na to, že penetrace může být komfortní. A takový pocit si zaslouží každá žena.
106
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...