Hygiena před análním sexem - jak správně udělat klystýr s irigátorem

Pokud chcete mít z análního sexu opravdu nerušený a pěkný zážitek, je potřeba se na to pořádně připravit.
O výplachu neboli klystýru panuje několik mýtů. I když v dnešní době není tento způsob hygieny moc rozšířený, jde o hygienu jako každou jinou a nutno říct, že i mimořádně přínosnou.

Věřte nebo ne, po klystýru budete mít z análního sexu skvělý pocit, a celé vaše tělo navíc pocítí ohromnou úlevu. Míra uvolnění a vychutnání soulože je ohromující. Střevní očista se doporučuje minimálně jednou ročně, ať už vás anální sex láká, nebo ne. 

Jsou sice lidé, které samotný výplach vzrušuje, jde ale o nepříliš příjemnou záležitost. To platí zejména pro první pokusy. Později získáte praxi a celá procedura vám nebude nijak nepříjemná. Stejně jako u pokusů s análním sexem si i při zavádění hadičky konečník zvykne a dráždění bude minimální. Pocit po očistě rozhodně stojí za to. Tělo vám dá samo najevo, že si ulevilo od střevních nánosů.

Irigátor – nástroj na klystýr

Irigátor na klistírNástroj na klystýr, nazývaný také irigátor, si můžete koupit v obchodě ze zdravotnickými pomůckami nebo v internetových obchodech – většinou sexshopech. Skládá se z plastového sáčku nebo smaltové nádoby, hadičky a takzvané rektální trubičky. Sáček se zavěsí na stěnu a z něj vede hadička s otočným ventilem. Ta končí rektální trubičkou, která se zavádí do konečníku. Malý, kosmetický klystýr se dá dělat i speciálním balónkem s trubičkou. Tady ale jde jen o výplach konečníku. Pro hezký sex to ale stačit může.

Jak se klystýr dělá?

  • Klystýr se provádí nalačno. Pro naplnění použijte půl až dva litry vody. Ta by měla být převařená nebo použijte destilovanou vodu. Voda má být teplá, přibližně jako lidské tělo, aby vám to bylo příjemné.
  • Nalijte vodu do nádobky, zavěste ji někam přibližně do výšky očí, aby měla voda spád. Konec hadičky zvlhčete lubrikantem, lékařskou vazelínou nebo olejem.
  • Klekněte si a hlavu dejte co nejníž k podlaze. Uvolněte se, dýchejte přirozeně.
  • Zasuňte konec hadičky do análního otvoru 15–30 cm hluboko podle toho, jak vám to půjde, a nechte vodu téct až do pocitu většího tlaku, ne ale bolesti. Můžete také tok vody na chvíli přerušit a pokračovat, až tlak povolí.
  • Přijměte tolik vody, kolik snesete. Když se vám podaří v sobě vodu chvíli udržet, je to jen dobře. Objem střev se tekutinou zvětší, usazeniny se začnou odplavovat a se zředěnou stolicí se vyplaví ven. Jděte na toaletu a pak si chvíli odpočiňte.
Článek připravil
Andy Morávek
10.11. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
22.08. 2023
Erotická povídka: Ledové potěšení
Experimentování za dveřmi ložnice vždycky patřilo k našim oblíbeným aktivitám. Ne že by se nám obyčejný sex se ženou někdy zdál nudný, ale jen velmi zřídka jsme se dokázali obejít bez fantazírování o tom, jak to všechno ještě víc ozvláštnit. Právě díky tomu náš sexuální život nikdy šeď neznal. A to je podle mě i jeden ze základních pilířů kvalitně fungujícího dlouhodobého vztahu.
688
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...