I s menším penisem můžete být skvělým milencem

V první řadě je třeba říci, že kvalita sexu nezáleží na velikosti penisu. Sex není jen bezbřehá penetrace. Sex je o dotecích, líbání a dalších typech stimulace. Proto může být muž s velkým penisem špatný milenec a naopak ten, který není obdařen 20 centimetry, může být klidně nejlepší.
Výborný milenec s menším penisom

Polibky 

Povězme si na rovinu. Pokud při sexu nelítají vášnivé polibky, je to o ničem. Nezáleží na tom, zda je to partnerský sex, sex s milencem nebo sex na jednu noc. Je to jednoduše tak. Polibky představují vášeň a bez ní není sex tak dobrý, jak by měl být. Líbejte se vášnivě a dychtivě. Zasypte polibkama krk, uši, břicho či vnitřní stranu stehen.

Doteky na správných místech

Jak už bylo řečeno, sex není jen o pohybech dovnitř a ven. Ženské tělo má mnoho erotogenních zón, na které muži často zapomínají. Proto pokud jim budete věnovat pozornost, partnerka to zaručeně ocení. Citlivými erotogenními zónami jsou například právě zmíněný krk a uši. Ty vedle polibků hlaďte a masírujte. Jednoduše se jich dotýkejte.Samozřejmě následují prsa. Ženy milují doteky na prsou. Hlaďte je, mačkejte, prsty jemně stláčejte bradavky. Pokud chcete přejít o úroveň výš, věnujte se prsům ústy.
Zkuste olizovat prsa po obvodu a pomalu přejděte k bradavce. S tou si můžete hrát jazykem, sát ji, nebo ji dokonce jemně dráždit zuby. Pomalu přidávejte na síle. Nebojte se, že děláte něco špatně, stačí sledovat nebo poslouchat reakce partnerky. Z těch okamžitě pochopíte, zda máte pokračovat a přitvrdit, nebo přestat.

Správnou stimulací bradavek můžete ženu extrémně vzrušit, dokonce jí přivést až k orgasmu. Pokud se chcete pověnovat speciálně právě prsům, přečtěte si náš článek o Bradavkovém orgasmu, který vám řekne, jak na to.


Mnohé ženy zbožňují, když jim partner při sexu zezadu masíruje vstup do zadečku. Není nutné do něj vstupovat prstem, stačí, když ho na tomto citlivém místě cítí. Sledujte také partnerčinu reakci, a pokud vám tuto masáž dovolí, dělejte ji kvalitně. Jemné kroužení nebo občasné přitlačení úplně stačí k tomu, aby byla žena více než spokojená. 

Věnujte se i jinému než penetračnímu sexu

Spousta žen si raději užívá stimulaci klitorisu než penetraci. Důvod je jednoduchý – je snazší dosáhnout klitorálního orgasmu než vaginálního.
Proto se jejímu klitorisu věnujte maximálně důsledně. Dejte si záležet a pořádně ji drážděte. Přesunujte se rukou po jejím stehně, dokud se nedostanete ke klitorisu. Možná vám bude trvat pár sekund, než najdete to správné místo, ale věřte nám, že jakmile ho najdete, všimnete si toho.

Pak už jen masírujte, kroužete, jemně tlačte. Pokud si věříte, přesuňte prst níže ke vstupu do vaginy a také ji drážděte. Můžete prst jemně zasunout, ale pak se vraťte ke klitorisu.
Takové hraní ženu rozdráždí k nepříčetnosti a pravděpodobně ji přivede k orgasmu.

Kvalitní orální sex je k nezaplacení. A platí pro něj stejná pravidla jako pro stimulaci klitorisu. Hrajte si s ní jazykem, věnujte se i zmíněnému klitorisu. Pomalu se přibližujte ke vstupu do vaginy a občas zajeďte jazykem dovnitř. Znovu se však vraťte ke klitorisu a pokračujte...

Nebojte se experimentovat s pomůckami

Pomáhat si erotickými pomůckami je to nejlepší, co můžete udělat. Nemusíte hned použít vibrátor (ale samozřejmě, pokud je vaše partnerka pro, můžete).

Zkuste stáhnout po stimulačních gelech, díky kterým bude žena mnohem citlivější.

Stimulačné gély

Stimulační gely pro lepší orgasmus

Cena: od 195 Kč

Skvělou volbou jsou také partnerské vibrátory. Jejich část se vkládá do vaginy partnerky a vy tak můžete ženě dopřát pocit plnosti. Vibrace, které si díky takové hračce užijete oba, samozřejmě taky nejsou k zahození a výrazně zlepší kvalitu sexu.

 

Článek připravil
Barbora F.
25.04. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
1 666
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...