Nejčastější otázky k erekčním kroužkům

Erekční kroužky představují příjemné zpestření sexuálního života. Jsou pomůckou, která dokáže zlepšit erekci a zároveň způsobit o něco intenzivnější rozkoš partnerce. Ještě pořád ale ohledně erekčních kroužků panuje mnoho otázek – pojďme si tedy zodpovědět ty nejčastějšíVšetko o erekčných krúžkoch
1. Je používání erekčního kroužku bezpečné?

Při správné manipulaci ano. Pokud jste erekční kroužek zatím nezkoušeli, poprvé dávejte pozor na to, jestli nezaregistrujete některé varovné signály. Při jakékoliv bolesti, pnutí, nepříjemném pulsování, či dokonce otoku je nutné kroužek okamžitě z penisu stáhnout. Pokud ale sáhnete po správné velikosti kroužku a stejně správně si ho i nasadíte, výše zmíněné problémy vám nehrozí. Na závěr dodáváme, že erekční kroužek by se poprvé neměl používat déle než 10 nebo 15 minut. Později ho můžete používat i déle, ale maximální hranice je 30 minut a nesmí se překročit.

2. Může se spolu s erekčním kroužkem použít kondom?

Ano, pokud dodržíte všechna nezbytná opatření, aby se kondom vlivem kroužku nepoškodil. V tomto případě je důležité, abyste na penis nejprve nasadili kondom a až potom erekční kroužek. Nikdy to nedělejte naopak, kondom by tak nedržel na svém místě a mohl by vlivem přirážení sklouznout. Také si dávejte pozor, abyste spolu s kondomem nepoužívali erekční kroužek s ostrými výstupky, které by kondom mohly protrhnout. Povrch erekčního kroužku musí být zcela hladký, jinak se s kondomem používat nesmí.

3. Je možné použít spolu s erekčním kroužkem i lubrikační gel?

Samozřejmě, dokonce se to v některých případech i doporučuje. Díky lubrikačnímu gelu bude navlékání erekčních kroužků z pevného materiálu mnohem jednodušší. Pokud používáte silikonový erekční kroužek, musíte ale sáhnout po lubrikačním gelu na vodní bázi. Silikonové lubrikační gely by mohly erekční kroužek ze stejného materiálu poškodit či znehodnotit.

4. Kolikrát mohu erekční kroužek použít?

Pokud se budete o erekční kroužek správně starat a neznehodnotíte jeho materiál použitím nesprávného lubrikačního gelu, erekční kroužek vám vydrží léta. Některé elastické kroužky se mohou při nesprávném nasazování přetrhnout, pokud použijete hrubou sílu a budete je chtít příliš roztáhnout. Je to ale spíš rarita. Pevné erekční kroužky silou nepoškodíte.


5. Na co se erekční kroužek přesně používá?

Erekční kroužky dokážou podpořit kvalitu a výdrž erekce. Pevně obepnou penis až u kořene a tím se omezí průtok krve pohlavním údem, což navíc zaručuje i vyšší citlivost penisu. Pokud zvolíte erekční kroužek s výstupky, či dokonce vibracemi, uděláte tím radost i své partnerce, protože jí kroužek bude stimulovat klitoris.

6. Prodlužují erekční kroužky penis?

Na první pohled možná ano, ale zvětšení není trvalé a také to není primárním úkolem erekčních kroužků. Na výrazné prodloužení penisu tedy nejsou erekční kroužky vhodnou pomůckou. V tomto případě vám doporučujeme vyzkoušet spíš návlek na penis.

Článek připravil
Martina
16.11. 2021
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...