Proč byste měli vyzkoušet skleněné erotické pomůcky?

Různorodost materiálů používaných při výrobě erotických pomůcek nám dává možnost vybrat si pro sebe tu správnou hračku. Zatímco o těch silikonových se mluví jen v superlativech, na stejně kvalitní pomůcky pro dospělé ze skla se často zapomíná. Možná jsou za tím předsudky, které v nás vyvolávají obavy. Většina z nás má přece v paměti sklo zafixované jako křehký materiál, se kterým je třeba zacházet opatrně.

Opak je však pravdou. Borosilikátové neboli "varné" sklo, které se používá k výrobě erotických pomůcek, je mimořádně odolné a dovoluje pustit se s takovou hračkou i do pořádně odvážných her.

Proč se vyplatí koupit si erotickou pomůcku právě ze skla?

Nesporných výhod je hned několik. Pokud patříte mezi lidi, které občas trápí přecitlivělost sliznice se sklonem k alergiím, neradi investujete svůj čas do zdlouhavého čistění erotické pomůcky, máte rádi pořádnou tvrdost a nebojíte se experimentů, vibrátor, dildo či anální kolík ze skla jsou právě pro vás.

Hygienický a zdravotně nezávadný materiál

Sklo nemá absorpční schopnost. Díky tomu do svého nitra neláká bakterie. Všechny nečistoty zůstávají na povrchu, odkud je snadno smyjete. Pomůcku stačí opláchnout vlažnou vodou a nanést na ní dezinfekci. Drtivá většina hraček ze skla je navíc zcela vodotěsná, proto nemusíte mít strach, když ji ponoříte pod vodu.

Obrovskou výhodou je také to, že skleněné pomůcky nevyžadují velkou dávku lubrikačního gelu a zároveň nemusíte přemýšlet nad tím, jaký typ lubrikantu použijete. Sklu totiž nevadí vodní ani silikonová báze, takže kdykoliv můžete sáhnout po přípravku, který máte právě po ruce.

Slyšeli jste už o někom, kdo má alergii na sklo? My také ne! Právě proto se ze skleněných vibrátorů a dild stává zcela zdravotně nezávadný pomocník do postele. Takové hračky jsou vhodné například i pro lidi s alergií na latex.Odolnost

Lidé se někdy mylně domnívají, že skleněné pomůcky jsou zevnitř duté. To je často rozšířená domněnka, která se však nezakládá na pravdě. Každá pomůcka je zevnitř vyplněná stejně pevným sklem, jako když prsty přejíždíte po jejím povrchu. Šance, že se sklo "zlomí" právě ve chvíli, kdy s pomůckou budete prožívat intimní chvíle, je stejně mizivá, jako byste se zamýšleli nad tím, jestli ve vás vibrátor na baterii nemůže zkratovat. Zkrátka obavy nejsou na místě.

Co se týká manipulace s pomůckou, nemusíte mít strach, že ji jen tak během umývání nebo divoké hry rozbijete. Pokud s ní budete zacházet opatrně, tak jako s každou jinou erotickou pomůckou, skleněnému dildu se nic nestane. Pád na zem z větší výšky ovšem může mít fatální následky, to ale i pro vibrátor, který má v sobě zabudovanou lithiovou baterii. Summa summarum… Skleněné pomůcky nejsou o nic křehčí než hračky z jiných materiálů.

Sklo navíc nepodléhá vlivům času. Ani po letech používání tak na vaší oblíbené hračce nenajdete zářezy od nehtů či změny barvy. Pokud budete o pomůcku správně pečovat, může vypadat jako nová celé roky.

Vibrací se vzdát nemusíte

Další mýtus, kterým jsou skleněné hračky opředeny, spočívá v tom, že nedisponují žádnými funkcemi. Ani tohle už dávno není pravda. Ačkoliv má poměrně málo skleněných vibrátorů zabudovaný motorek přímo v těle, většinou jsou vibrace elegantně vyřešeny pomocí odnímatelného vibračního vajíčka. Máte tak k dispozici 2v1 – dildo i vibrátor a je jen na vás, jak ho použijete.

Hra s teplotou

Sklo má proti jiným materiálům jednu obrovskou výhodu, kterou využijete především tehdy, kdy do vaší ložnice zabloudí nepříjemný stereotyp. Odolnost materiálu totiž dovoluje pohrát si se sklem i trochu jinak, obrazně řečeno – můžete vstoupit do krajiny ledu i ohně.

Pokud si totiž vibrátor/dildo/kolík/venušiny kuličky zahřejete nebo ochladíte, čeká na vás nový druh zážitku. Různorodá teplota, na kterou tělo a jeho sliznice nejsou zvyklé, dokáže pořádně nastartovat nejednu vzrušující chvilku, přičemž je jen na vás, jestli si chcete dopřát chladivý či hřejivý pocit.

Jak skleněnou pomůcku ohřát/ochladit?

Stačí vám teplá voda nebo lednička. Pro dosažení příjemně hřejivého pocitu ponořte skleněnou pomůcku do vody o teplotě okolo 45°C. S ochlazením vám zase pomůže lednička. Dildo do ní na pár minut vložte a můžete se těšit na vzrušení, která vám zaručí husí kůži v dobrém slova smyslu.

Je důležité dbát na to, aby chlazení/ohřívání pomůcky nebylo náhlé. Vždy s pomůckou teplotně experimentujte pouze tehdy, pokud předtím byla v pokojové teplotě. Vyhýbejte se prudkému střídání teploty, tedy neponořujte pomůcku do teplé vody, pokud jste ji před chvílí vytáhli z ledničky a naopak.

Značka Icicles

Absolutním lídrem na trhu ve výrobě skleněných pomůcek je značka Icicles. Pod její záštitou můžete nalézt skutečné klenoty, které nebudete chtít pustit z ruky. Návrháři těchto pomůcek si vyhráli nejen s funkčností, ale i designem. Díky tomu jsou jejich pomůcky vhodné také jako erotický dárek. Luxusní provedení, skvělý design a vysoká kvalita vás okouzlí na první pohled.

Článek připravil
Martina
18.12. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...