Recenze: Krém Stimul 8 na delší výdrž při sexu

Máte problém s výdrží při sexu? Vyvrcholíte příliš rychle? Chcete vydržet déle? Žádný problém. V našem sexshopu prodáváme krémy, gely a spreje, díky kterým vydržíte déle. Přečtěte si naši recenzi na Stimul8 Penis Enhancer Cream - krém na zvětšení penisu.

Nebudu se zbytečně rozepisovat, pojďme se rovnou mrknout na účinky a použití!

Účinek

Krém účinkuje okamžitě. Nemusíte čekat desítky minut jako u tabletek. Můžete se na sebe rovnou vrhnout a užít si prodloužený sex. Z našich zkušeností se při použití tohoto krému oddálí ejakulace přibližně o 100 %, takže vydržíte i dvakrát tolik.
Každý člověk je jiný a každý má míru vzrušení danou jinak. Proto, pokud máte pocit, že vám to nestačí, zkuste použít větší množství krému a počkat 2–3 minutky, ať se krém pořádně vstřebá. Výsledek bude určitě stát za to a užijete si to oba.

Jak se používá?

Stimul 8 - krém na oddialenie ejakulácie
Stimul 8 – krém na oddálení ejakulace
Použití krému je velmi jednoduché. Vymáčkněte krém do dlaně, v množství zhruba velikosti hrášku (jako u zubní pasty). Pokud máte penis větší než 20 cm, můžete použít více krému. Poté jej vmasírujte do penisu po celé jeho délce, včetně žaludu. Pokud vám takovouto masáž penisu provede partnerka, můžete to být skvělý základ pro předehru.
Samotný krém je bílý, o něco tužší než například tradiční krémy na ruce. Při kontaktu s pokožkou se zahřeje a rozpustí, takže se snadno roztírá.

Celkové hodnocení

Krém Stimul 8 - Penis Enhancer Cream je jedním z nejlepších na trhu. Krém skutečně funguje, prodlužuje sexuální výdrž až dvojnásobně. Samotné balení v objemu 30 ml vydrží na cca 40–50 použití. Krém je bezpečný, vyráběný špičkovou farmaceutickou společností z Nizozemska, která se zaobírá primárně sexuálními pomůckami. 

Krém na prodloužení sexuálního styku Stimul 8 v objemu 30 ml prodáváme v našem sexshopu za cenu 369 Kč.
 
Článek připravil
Roman
11.06. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...