Recenze: Lelo Ina 2 – Nový kámoš „zajíček“

Balení značky LELO mě opět nezklamalo. Je elegantní, nijak přeplácané, a hlavně se do něj všechno vejde. Jde o krabičku, ve které najdeme vzorek lubrikantu, krásný jemný sáček, nabíječku a nového kámoše „zajíčka“. Už na první pohled mě zaujal svou netradiční barvou 🔥! Konečně něco jiného než růžová a fialová!Klitorisový vibrátor LELO INA 2 v oranžovej farbe.
Na úvod připomenu, že jde o rabbit-style vibrátor, proto mu říkám „zajíček“. LELO INA 2 je ze silikonu, má hedvábný povrch a pevné tělo. Jeho celková délka je 20 cm, ale reálně využijete tak 11 cm, které bohatě stačí, věřte mi. Silnější část patří do vagíny (stimuluje bod G) nebo análu a tenčí část stimuluje klitoris. Kromě oranžové se vyrábí i v limetkové a fialové barvě.

Ve spodní části se nacházejí 4 tlačítka. Plusem + vibrátor zapínáte a zvyšujete intenzitu a mínusem – snižujete intenzitu a vypínáte. Šipkami nahoru a dolů přepínáte programy, kterých je celkem 8. Vydrží s vámi víc než dvě hodiny, pak ho nechte odpočinout v nabíječce (je bez baterek). Doporučuji ho s sebou brát do sprchy nebo vany, je vodotěsný 🛀. Jestli nebydlíte sama (třeba máte spolubydlící), ale chcete si dopřát chvilku pro sebe, nikdo to nebude vědět, protože je extra tichý.

U prvních dvou programů jemně vibrují obě části, v dalším programu ještě jemněji. V následujících programech se střídají rytmy a intenzita vibrací. Posledního programu se nezalekněte, má fakt páru. Vysoká intenzita nemusí vyhovovat každé ženě, ale za vyzkoušení rozhodně stojí.
Balenie klitorisového vibrátoru LELO INA 2.
Mně osobně se „zajíček“ líbí z toho důvodu, že má úplně jiné tělo než jiné rabbit-style vibrátory. I silnější, i tenčí. Je pevnější – není to žádný rosol, co se třese i v zavřeném šuplíku. Dokonce vibrují obě části – což je obrovská výhoda! Na začátku jsem se nechala lechtat prvními programy, od jedničky až po šestku. Pak jsem odolávala výbuchu a poslední dva programy byla hotová bomba 💥. Když jsem se poprvé dostala až k posledním programům, tak jsem se lekla, že opravdu exploduji :D Je cítit, že Ina má silné motorky a že to není jen tak ledajaká hračka. Nejvíc se mi na ní líbí, jak s ní můžu experimentovat. Vyzkoušela jsem různé polohy, různé intenzity, přikládala jsem, vsouvala, dá se vymyslet ledacos.😉
Použitie vibrátora LELO INA 2.
PPro začátečnice se může jevit jako velký nebo silný. Dámy, nebojte, s lubrikantem na vodní bázi to půjde úplně lehce, takže se nemusíte bát. Doporučovala bych ho holkám, které mají rády intenzivní masturbaci, protože „zajíček“ je opravdu výkonný! 
Článek připravil
Natália
11.08. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
831
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...