Recenze: Lelo Ina 2 – Nový kámoš „zajíček“

Balení značky LELO mě opět nezklamalo. Je elegantní, nijak přeplácané, a hlavně se do něj všechno vejde. Jde o krabičku, ve které najdeme vzorek lubrikantu, krásný jemný sáček, nabíječku a nového kámoše „zajíčka“. Už na první pohled mě zaujal svou netradiční barvou 🔥! Konečně něco jiného než růžová a fialová!Klitorisový vibrátor LELO INA 2 v oranžovej farbe.
Na úvod připomenu, že jde o rabbit-style vibrátor, proto mu říkám „zajíček“. LELO INA 2 je ze silikonu, má hedvábný povrch a pevné tělo. Jeho celková délka je 20 cm, ale reálně využijete tak 11 cm, které bohatě stačí, věřte mi. Silnější část patří do vagíny (stimuluje bod G) nebo análu a tenčí část stimuluje klitoris. Kromě oranžové se vyrábí i v limetkové a fialové barvě.

Ve spodní části se nacházejí 4 tlačítka. Plusem + vibrátor zapínáte a zvyšujete intenzitu a mínusem – snižujete intenzitu a vypínáte. Šipkami nahoru a dolů přepínáte programy, kterých je celkem 8. Vydrží s vámi víc než dvě hodiny, pak ho nechte odpočinout v nabíječce (je bez baterek). Doporučuji ho s sebou brát do sprchy nebo vany, je vodotěsný 🛀. Jestli nebydlíte sama (třeba máte spolubydlící), ale chcete si dopřát chvilku pro sebe, nikdo to nebude vědět, protože je extra tichý.

U prvních dvou programů jemně vibrují obě části, v dalším programu ještě jemněji. V následujících programech se střídají rytmy a intenzita vibrací. Posledního programu se nezalekněte, má fakt páru. Vysoká intenzita nemusí vyhovovat každé ženě, ale za vyzkoušení rozhodně stojí.
Balenie klitorisového vibrátoru LELO INA 2.
Mně osobně se „zajíček“ líbí z toho důvodu, že má úplně jiné tělo než jiné rabbit-style vibrátory. I silnější, i tenčí. Je pevnější – není to žádný rosol, co se třese i v zavřeném šuplíku. Dokonce vibrují obě části – což je obrovská výhoda! Na začátku jsem se nechala lechtat prvními programy, od jedničky až po šestku. Pak jsem odolávala výbuchu a poslední dva programy byla hotová bomba 💥. Když jsem se poprvé dostala až k posledním programům, tak jsem se lekla, že opravdu exploduji :D Je cítit, že Ina má silné motorky a že to není jen tak ledajaká hračka. Nejvíc se mi na ní líbí, jak s ní můžu experimentovat. Vyzkoušela jsem různé polohy, různé intenzity, přikládala jsem, vsouvala, dá se vymyslet ledacos.😉
Použitie vibrátora LELO INA 2.
PPro začátečnice se může jevit jako velký nebo silný. Dámy, nebojte, s lubrikantem na vodní bázi to půjde úplně lehce, takže se nemusíte bát. Doporučovala bych ho holkám, které mají rády intenzivní masturbaci, protože „zajíček“ je opravdu výkonný! 
Článek připravil
Natália
11.08. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Co je to ...
14.06. 2023
Co jsou vaginální dilatátory a k čemu slouží?
Vaginální dilatátory, jinak nazývané také vaginální trenažéry, jsou zdravotní pomůcky, které řeší pocit pálení či úzkosti při penetraci a bolestivé kontrakce vagíny. Dilatátory pro ženy mají tvar válce s jemným zakřivením směrem dolů (kopírují vnitřek pochvy) a obvykle se prodávají v sadách různých velikostí. Postupné používání stále většího dilatátoru napomáhá roztažení pochvy a udržuje vaginální tkáně poddajné. Díky cvičení s dilatátory si tělo i mozek zvyká na to, že penetrace může být komfortní. A takový pocit si zaslouží každá žena.
228
0
Erotické povídky
22.08. 2023
Erotická povídka: Ledové potěšení
Experimentování za dveřmi ložnice vždycky patřilo k našim oblíbeným aktivitám. Ne že by se nám obyčejný sex se ženou někdy zdál nudný, ale jen velmi zřídka jsme se dokázali obejít bez fantazírování o tom, jak to všechno ještě víc ozvláštnit. Právě díky tomu náš sexuální život nikdy šeď neznal. A to je podle mě i jeden ze základních pilířů kvalitně fungujícího dlouhodobého vztahu.
688
0
Sexuální zdraví
22.02. 2024
Sex po porodu. Kdy začít?
Těhotenství a porod obecně jsou významným zásahem do ženského těla. Někdy ženy dokonce nemohou mít během těhotenství sex, pokud je rizikový. Po narození dítěte si ho proto samozřejmě chtějí dosytosti užít. Všichni víme, že po porodu žena nesmí mít sex po dobu 6 týdnů, protože nastává fáze "očisty“ – šestinedělí. A zároveň se ani ženám do sexu nechce a pohlavní styk je to poslední, na co novopečená maminka myslí. Kolotoč kolem miminka dá zkrátka zabrat i té nejvášnivější ženě.
196
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...