Recenze: Satisfyer Triple Lover Hybrid masážní hlavice

Co takhle skloubit silnou masážní hlavici s vibrátorem, který cílí na bod G a zároveň klitoris a to vše v neuvěřitelně hebkém provedení? To přesně dokáže značka Satisfyer a její novinka Triple Lover Hybrid. Měla jsem možnost ji vyzkoušet.
Satisfyer Triple Lover Hybrid

Materiál k pomazlení

Přišla v klasickém krásném obalu, který je u těchto hraček zvykem. Tato novinka má na pomůcky nevšední – antracitovou barvu. Hned po vybalení Vás zaujme jemnost materiálu, vyloženě k pomazlení! Hlavice Satisfyer Triple Lover Hybrid rozhodně není jako každá jiná, zvláštní je nejen tvarem, možnostmi využití i vychytávkami.

Ach ty funkce!

Na jedné straně najdete vibrátor, který je uzpůsobený na bod G, ale aby toho nebylo málo, tak má ještě „zajíčkový“ výběžek dlouhý 4,5cm, který slouží ke stimulaci klitorisu a okolí. Určitě je nutné zmínit, že celá tato strana a obě její části jsou skvěle flexibilní a měkoučké. Zaváděcí část je pak 11cm dlouhá a disponuje pěti intenzitami vibrace a sedmi druhy pulzace. Dohromady tedy 12 úžasných režimů.

Druhou stranou pomůcky je dokonale ohebná, měkoučká hlavice. Ta ale opět není všední! Nejdříve si všimnete zvláštního „krytu“ z jemného materiálu, který slouží nejen jako ochrana vůči nečistotám třeba na cestách, ale zároveň pro citlivější může tlumit vibrace! Navíc si díky této vychytávce můžete vybrat, jaký průměr hlavice je pro Vás lepší – menší, či větší? Bez krytky je hlavice menší a intenzivnější, s krytkou zase objemnější a vibrace působí jemněji. To je určitě velké plus a potěší tím pádem všechny uživatele. Stáhnout i nasadit jde velice lehce, ale zároveň na hlavici dobře drží. I tady si můžete vybrat z dvanácti režimů stejných jako u první části.
Masážna hlavica Satisfyer.
Celá tato kráska je velká 23 cm a disponuje hned třemi silnými motory, které zajistí dokonalé uvolnění a potěšení.

2v1

Nemusíte se tedy rozhodovat mezi vibrátorem s výběžkem a masážní hlavicí! Tady máte hned 2v1 v perfektním provedení prémiové značky za super cenu pro vaše bouřlivé, klidně i několikanásobné orgasmy! A to se prostě vyplatí!

Mě tato láska dostala na první vyzkoušení! Skvělá je v použití o samotě i v páru, kdy si s Vámi oběma může vyhrát Váš protějšek tak, jako si vyhrál ten můj! A že mu to šlo! Takže nezapomeňte použít nějaký fajn lubrikant na vodní bázi a směle do toho! Je to dokonalý milenec.

Satisfyer pomůcky jsou prostě jistota. Opomenout nesmím ani možnost vzít si ji do vany nebo sprchy, je totiž plně VODOTĚSNÁ díky magnetickému nabíjení.

Nabíjení samo o sobě trvá přes 2 hodiny – protože prostě 3 silné motory, ale odvděčí se za to dlouhou vydrží. Takže kdo váháte mezi skvělým pomocníkem na bod G a masážní hlavicí, už neváhejte a šup tady.
Článek připravil
Zákazník
30.04. 2024
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...