Sexify – Vybrali jsme ty nejlepší produkty ze seriálu!

Láme rekordy, jen pár dní po odvysílání je u nás jedničkou ve sledovanosti a už se nemůžeme dočkat další řady. Řeč je o Sexify – polském seriálovém hitu, ke kterému máme neuvěřitelně blízko. Prostředím, kulturou, a hlavně sexuální revolucí! Jé, a už jsme se zmínili, že Jan Karol, který hraje Adama, je podle nás polský Timothée Chalamet a připadá nám neuvěřitelně sexy?
Zdroj: netflix
Osmidílný polský seriál z dílny společnosti Netflix se stal hitem doslova ze dne na den. Otevřel tabuizované téma ženského orgasmu i u mladých žen. Konečně se na plátně jasně řeklo, že jen penetrace nemusí pro dosažení ženského orgasmu stačit. Zazněla důležitá slova o tom, že orgasmus není všechno! Pokud se někomu nedaří ho dosáhnout, nemusí to nutně znamenat problém. Skvělý sex můžeme zažít i bez něj. Stále ale platí, a v seriálu se to potvrdilo, že otevřená komunikace je klíčová a v sexu hraje důležitou roli.

Polská produkce na nás udělala dojem prostředím, soundtrackem i volbou herců. Seriál o orgasmu a ženské síle vnímáme v podobném kulturním prostředí a s podobnými otázkami jako neuvěřitelně potřebný.

Opomenout nemůžeme ani množství erotických pomůcek, které se v seriálu objeví. Od dild přes klitorální vibrátory, masážní hlavice, stimulátory bodu G až po satisfyery. Svým odborným očkem jsme vybrali ty, které stojí za to a rozhodně se je vyplatí vyzkoušet! 👇

Vybrali jsme ty nejlepší produkty, které se v seriálu objevily)

Svakom Alice 
Tenhle vibrátor poradil Adam Natalii jako ten, po kterém dámy sahají nejčastěji. A my nemůžeme víc souhlasit! Svakom Alice má nejenom překrásné provedení z lékařského silikonu a výstupek na klitoris pro extra stimulaci, ale také USB nabíjení, takže vás baterky nenechají nikdy ve štychu. Pamatujete si tu scénu, jak Paula konečně dosáhla orgasmu právě při používání Alice?
Svakom Alice v seriáli SexifyZdroj: Netflix

A přece ta apka!!
Apku vyvíjenou na varšavském internátu sice k dispozici nemáme, ale zato prodáváme Smart erotické pomůcky, které můžete ovládat přesně podle svých potřeb – vymyslet si vlastní stimulační program, přidat to a to, co vám u klasických pomůcek chybí, přenechat ovládání partnerovi (třeba na letní terase) nebo propojit vibrátor se soundtrackem Sexify 😍 
  Satisfyer smart vibrator Dual Love
Prádlo Obsessive
Nádherné spodní prádlo značky Obsessive se v seriálu objevilo víckrát. Pokaždé prostě někde nenápadně vyskočilo. A my se nedivíme! Obsessive je kvalitní značka, která nabízí prádlo pro každou příležitost.
Obsessive
Satisfyer v podobě rotační zmrzlinky
Malá, nenápadná rozkošná zmrzlina – Satisfyer Lay-On Sweet Sensation se v seriálu objevil několikrát a rozhodně by neměl chybět ani ve vaší výbavě! Zmrzlinu 🍦 můžete používat ke smyslné masáži celého těla či k přímému dráždění klitorisu, bradavek nebo okolí análního otvoru. Rotační spirálová hlavice je vyrobená z lékařského silikonu.

Orgasmus, vibrátor a LUBRIKANT
Často se na něj zapomíná, leckdo má pocit, že ho vůbec nepotřebuje, případně se za něj stydí. Přitom jde o přirozenou součást sexuálního života a jeho použití umí věcem neuvěřitelně pomoct. Monika si v pátém díle udělala potřebný průzkum – k hračkám je lubrikant opravdu nutností, ale jen ten na vodní bázi! Zkuste ho použít i při masturbaci, dokáže zázraky.

Lubrikanty značky JO.

Lubrikačný gel JO

Cena: od 209 Kč

Sací efekt? Volte vibrátor typu satisfyer
Ve čtvrtém díle se Natalia s Paulinou vydala na erotický veletrh. Velmi nenápadně se i přes úvodní pochybnosti Paulina ocitla u stánku a obdivovala sací efekt stimulátoru. My doporučujeme sáhnout po značce Satisfyer 😍 
Satisfyer v seriály Sexify
Zdroj: Netflix

Malý zajíček! 

Ať už v záběrech ze sexshopu, nebo z veletrhu jsme často viděli vibrátory se zaječím výstupkem. Právě zajíčci dokážou speciálně stimulovat klitoris a k Nataliinu překvapení nemusí být tyhle hračky vůbec velké.

Zajačikový vibrátor Fifty Shades of Grey.

PS: My v Lolipop.cz hodně oceňujeme i Lilith a Adama ze sexshopu :) Je díky nim vidět, že ani my prodejci ze sexshopu to nemáme v lásce často jednoduché.
Článek připravil
Martina
23.08. 2021
Head of Marketing ...
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Erotické povídky
07.11. 2022
Erotická povídka: Přijď ke mně a udělej mi to na stole
Nejdřív jsem si myslel, že když nás dělí taková dálka, nebude z toho nic. Ale už jen přes sociální sítě mezi námi panovalo takové vzrušení, že jsem ji nemohl dostat z hlavy. Měla už skoro dospělou dceru a přítele. Jenže tak moc mě chtěla mít v sobě, že jsem se na veškerou morálku úplně vykašlal. Natankoval jsem plnou nádrž a vyrazil jsem za ní z Prahy až do Zlína.
1 772
0
Jak správně používat
14.01. 2022
Jak správně používat anální sprchu? (Adam)
Anální sprchy jsou velmi užitečným nástrojem pro příznivce análních erotických pomůcek a análního sexu jako takového. Jejich úkolem je vyčištění análního otvoru, aby anální hrátky byly co nejhygieničtější. Anální sprcha nám pomáhá vyhnout se „nepříjemnostem“ a zároveň uvolní a připraví anální otvor pro penetraci. Pro mnohé už samotný pocit při použití anální sprchy vyvolává velké vzrušení. V každém případě není použití anální sprchy nic nepříjemného – ba naopak, pokud se sprcha používá správně. Obzvlášť důležité je použití anální sprchy, pokud plánujete takzvaný rimming, tedy lízání análu.
4 874
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...