Sexuální poloha – 69

Poloha známá všem věkovým kategoriím. Poloha, kterou muži milují, ženy se jí ale často straní. Pokud mají oba partneři aspoň základní dovednosti v orálním sexu, není proč se jí bát. Stačí zahodit stud a znát pár tipů a triků.

Základy 69

Oblíbená poloha 69 má několik variací. Navzdory obavám zvládnete téměř všechny variace bez akrobatických schopností. (Výjimkou je možnost vychutnat si šedesát devítku ve stoje, kdy má muž partnerku zavěšenou stehny kolem krku, tváří směrem k penisu. Tu bychom ale nechali fyzicky zdatnějším párům s přiměřeným výškovým rozdílem.)
Dokonce si můžete vybrat, která z variací vám vyhovuje nejvíc, případně je během sexu obměňovat.
Nejtěžší na celé poloze 69 je soustředění. Chcete dávat i dostávat současně. Je náročné oddávat se své rozkoši a zároveň obšťastňovat partnera.
Základním pravidlem je synchronizace pohybů. Platí, že pohyby a rychlost by se měly sladit, aby vzrušení narůstalo u obou partnerů přibližně stejně. V poloze 69 uvidíte, a hlavně ucítíte úžasnou zpětnou vazbu. Partneři při ní podvědomě kopírují rychlost a způsob stimulace. Přidáváte na intenzitě? Partner přidá taky. Přidal on? Pravděpodobně to vyžaduje i od vás.
Určitě se neomezujte jen na pohlavní orgány a práci ústy. Tahle poloha vám umožňuje věnovat se vnitřku stehen, hrázi či řitnímu otvoru. Použijte také ruce. Masáž, hlazení či škrábání může orální uspokojování doplnit. A dokonce i na chvilku nahradit, když si ústa potřebují odpočinout.

Tipy a triky

- Většina žen má problém s tím, že obličeje se v této poloze nacházejí nebezpečně blízko análních otvorů. Muži ovšem pohled na anál milují. Sprcha před sexem by mohla rozbít obavy typu „co když mu bude můj pach nepříjemný“. Vhodnou volbou jsou také lubrikanty pro orální sex s příchutí nebo vůní, které pohlcují tělesné pachy. Odstranění tohoto strachu vám pomůže více se uvolnit.


- Ať už zvolíte verzi muž nahoře, nebo muž dole, polštářek vám pomůže s mnoha nástrahami. Umožní vám korigovat výškové rozdíly partnerů. Zabrání také bolesti šíje v případě, že muž leží a natahuje se za partnerkou.

 - Pokud je pro vás problém dostávat a zároveň dávat, zkuste se střídat. Chvilku vy, chvilku protistrana. Intervaly ale nesmí být dlouhé, aby vzrušení neopadlo, ale stupňovalo se. Zatímco partner uspokojuje vás, vzrušuje ho vaše prožívání a nemůže se dočkat, až se role vymění.

- Poloha 69 na boku je verzí, která je schůdná i pro začátečníky. Odstraňuje výškový problém, protože se můžete volněji hýbat a schoulit se tak, aby byla partnerova intimní místa na dosah. Rovněž odstraňuje problém s bolestí šíje. Hlavu si partneři mohou vzájemně položit na stehna. Tato verze šedesát devítky je oblíbená u žen, protože v případě, že partner přiráží a tlak začíná být nepříjemný, se žena může pootočit nebo hlavu trochu odtáhnout. Vyhne se tím nepříjemnému dušení.

 - Pokud preferujete šedesát devítku bez přímého přístupu k análnímu otvoru, zkuste ji ve stoje ženy. Partner leží, hlavu má na kraji postele. Žena nad ním obkročmo stojí a celá se předklání k jeho pýše. Tato verze vyžaduje určitou ohebnost, je ale jinak hodně půvabná a sexy.

- Dámy by neměly zapomínat na gumičku do vlasů, která zabrání tomu, aby jim vlasy neustále padaly do obličeje a úst nebo se lepily na partnerův penis. V 69 letech můžete lépe využít své ruce než neustálé kartáčování vlasů.

Článek připravil
Barbora F.
03.10. 2022
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Recenze
15.04. 2024
Recenze: Satisfyer Top Secret+
Dnes si řekneme něco o nositelném vibrátoru, který je tak sexy, že pouhý pohled na něj otevírá brány erotických fantazií. Jedná se o další skvělý produkt od známé společnosti Satisfyer, která nabízí erotický wellness za přijatelné ceny. Kvalita jejich produktů si drží svůj standard již mnoho let, a proto neseznámit se blíže s touto hračkou by byla opravdu promarněná příležitost zažít něco nového.
23
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...