Vakuová pumpa jako skvělý pomocník při poruchách erekce

Problémy s erekcí či nespokojenost s velikostí penisu dokážou zkomplikovat život a ovlivnit sebevědomí nejednoho muže. Naštěstí existuje několik způsobů, jak tyto komplikace řešit a vrátit tak do sexuálních radovánek potěšení. Jednou z léčebných metod slabé erekce a erektilní disfunkce je použití vakuové pumpy.

Mezi největší výhody vakuové pumpy patří fakt, že jde o neinvazivní léčbu s minimálními vstupními náklady. Má také nižší riziko komplikací než jiné léčebné postupy.

 „9 z 10 mužů je po použití vakuové pumpy schopno mít sex.“

Není to jen hračka

Erotické hračky nejsou hračky v pravém slova smyslu, což v případě vakuové pumpy platí dvojnásob. Proto k jejímu použití přistupujte zodpovědně, a hlavně buďte na svou pýchu opatrní.

I když se vakuové pumpy obecně považují za bezpečné, i tady existují jistá rizika. Pumpu by neměli používat pánové s poruchou srážlivosti krve. Pokud používáte sexuální pomůcku poprvé, obrňte se trpělivostí a dopřejte si čas. Po nabytí potřebných dovedností vám použití této erotické pomůcky přinese zasloužené ovoce. Pro dosažení co nejlepšího efektu přistupujte ke svému údu s citem – v opačném případě se mohou dostavit nepříjemné pocity a vzácně také bolest, modřiny a podlitiny (obzvlášť při nesprávném používání).

Pomůcka ke znovuobjevení ztracené rozkoše

Penis jednoduše vložíte do těla pumpy (válec) připojeného k čerpadlu, které je buď ruční, nebo na baterie, a vysajete veškerý vzduch. Vznikne vakuum, které způsobí, že penis se naplní krví a vzpřímí se do maximální velikosti. Potom umístíte kolem penisu erekční kroužek, který udrží krev na místě. Úd tak zůstane pevný a tvrdý.

Zkvalitněte si sexuální život

Pokud jste se rozhodli pro řešení, které vakuová pumpa přináší, obraťte se na ověřený sexshop či e-shop s erotickými pomůckami. Na trhu jsou dostupné tři typy pump: klasická vzduchová, vodní (hydro) nebo vibrační vakuová pumpa. Přirozeně hned v několika barvách a provedeních.

Stojí to za to!

Pokud hledáte vysokou kvalitu, rychlejší a výraznější efekt, vsaďte na vodní vakuovou pumpu. I když její cena je několikanásobně vyšší než u klasiky, oceníte její bezpečnost a fakt, že náklady spojené s jejím používáním jsou ve výsledku nižší vzhledem k vysoké životnosti pumpy a faktu, že odpadá potřeba používat lubrikant.

Větší a silnější penis „made in UK“

Celosvětově nejprodávanější vakuovou pumpou se stala Bathmate, originální produkt vyráběný v Anglii z těch nejkvalitnějších materiálů a pomocí unikátní technologie zaručující požadovaný prožitek. Vysoký výkon, příjemný vzhled a špičkový komfort při používání jsou samozřejmostí.
Článek připravil
Lolipop.cz
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...