Vakuová pumpa jako skvělý pomocník při poruchách erekce

Problémy s erekcí či nespokojenost s velikostí penisu dokážou zkomplikovat život a ovlivnit sebevědomí nejednoho muže. Naštěstí existuje několik způsobů, jak tyto komplikace řešit a vrátit tak do sexuálních radovánek potěšení. Jednou z léčebných metod slabé erekce a erektilní disfunkce je použití vakuové pumpy.

Mezi největší výhody vakuové pumpy patří fakt, že jde o neinvazivní léčbu s minimálními vstupními náklady. Má také nižší riziko komplikací než jiné léčebné postupy.

 „9 z 10 mužů je po použití vakuové pumpy schopno mít sex.“

Není to jen hračka

Erotické hračky nejsou hračky v pravém slova smyslu, což v případě vakuové pumpy platí dvojnásob. Proto k jejímu použití přistupujte zodpovědně, a hlavně buďte na svou pýchu opatrní.

I když se vakuové pumpy obecně považují za bezpečné, i tady existují jistá rizika. Pumpu by neměli používat pánové s poruchou srážlivosti krve. Pokud používáte sexuální pomůcku poprvé, obrňte se trpělivostí a dopřejte si čas. Po nabytí potřebných dovedností vám použití této erotické pomůcky přinese zasloužené ovoce. Pro dosažení co nejlepšího efektu přistupujte ke svému údu s citem – v opačném případě se mohou dostavit nepříjemné pocity a vzácně také bolest, modřiny a podlitiny (obzvlášť při nesprávném používání).

Pomůcka ke znovuobjevení ztracené rozkoše

Penis jednoduše vložíte do těla pumpy (válec) připojeného k čerpadlu, které je buď ruční, nebo na baterie, a vysajete veškerý vzduch. Vznikne vakuum, které způsobí, že penis se naplní krví a vzpřímí se do maximální velikosti. Potom umístíte kolem penisu erekční kroužek, který udrží krev na místě. Úd tak zůstane pevný a tvrdý.

Zkvalitněte si sexuální život

Pokud jste se rozhodli pro řešení, které vakuová pumpa přináší, obraťte se na ověřený sexshop či e-shop s erotickými pomůckami. Na trhu jsou dostupné tři typy pump: klasická vzduchová, vodní (hydro) nebo vibrační vakuová pumpa. Přirozeně hned v několika barvách a provedeních.

Stojí to za to!

Pokud hledáte vysokou kvalitu, rychlejší a výraznější efekt, vsaďte na vodní vakuovou pumpu. I když její cena je několikanásobně vyšší než u klasiky, oceníte její bezpečnost a fakt, že náklady spojené s jejím používáním jsou ve výsledku nižší vzhledem k vysoké životnosti pumpy a faktu, že odpadá potřeba používat lubrikant.

Větší a silnější penis „made in UK“

Celosvětově nejprodávanější vakuovou pumpou se stala Bathmate, originální produkt vyráběný v Anglii z těch nejkvalitnějších materiálů a pomocí unikátní technologie zaručující požadovaný prožitek. Vysoký výkon, příjemný vzhled a špičkový komfort při používání jsou samozřejmostí.
Článek připravil
Lolipop.cz
01.01. 2020
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Co je to ...
17.04. 2021
Co je to vakuová pumpa na penis a k čemu slouží?
Lidé se často domnívají, že pumpa na penis slouží primárně k erotické stimulaci a její benefity začínají i končí u pocitu vzrušení. Avšak opak je pravdou, vakuová pumpa na penis napomáhá k dosažení kvalitnější erekce a při dlouhodobém tréninku dokáže natrvalo zvětšit penis. Je to tedy pomůcka, která blahodárně působí na kvalitu sexuálního života. Její používání je sice příjemné, ale erotická stimulace je v tomto případě pouze druhořadá.
570
0

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...