Vánoční dárek pro muže najdete i u nás!

Nejkrásnější svátky roku se blíží. Vánoce by měly být časem klidu stráveným ve společnosti nejbližších. Mnohým lidem ale toto období kazí stres a spěch ve snaze koupit ten nejlepší dárek. Zvláště mužům se dárky vymýšlejí velmi obtížně. Nenechte si kvůli tomu zkazit krásný předvánoční čas a nechte se inspirovat.Vianočné darčeky pre muža

Typ číslo 1: Masturbátor

Zpočátku se vám to může zdát protichůdné. Jistě vás jako první napadne, že nebudete kupovat něco, co by vás mohlo „nahradit". Tak to ale není!

Muži masturbují, ať už chcete nebo ne. Masturbují když jsou single, ale i ve vztahu. To je prostě fakt. Zkuste mu proto tyto chvíle zpříjemnit.
V nabídce máme kapesní masturbátory, cenově dostupné masturbátory ve tvare vaginy a úst či zadečku, ale také vyšší ligu, jako například značku Fleshlight.

Pozornost si zaslouží také párový masturbátor Hot Octopuss Pulse Duo. Primárně je určený na penis, jeho vibrace si ale můžete vychutnat také vy. Vedle toho se do masturbace partnera můžete zapojit a pomoci mu. Rázem je z toho předehra jako vyšitá! Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ masturbátoru, partner tento dárek ocení.

Masturbátory

Masturbátory pro muže

Cena: od 149 Kč

Typ číslo 2: Erekční kroužek

Erekční kroužek dávno není určen jen pro muže s poruchami erekce. Dnes už kroužky slouží k uspokojení obou partnerů.
Vezměte si například takový vibrační erekční kroužek. Kromě silnější a delší erekce (což uvítá úplně každý chlap) umí stimulovat i vibracemi. Podle tvaru a nasazení kroužku si lze vychutnat stimulaci perinea, varlat i horní části penisu.
Jako bonus vibrace stimulují také partnerku. Ať už na klitorisu či hrázi a vstupu do vaginy.
Když jsou stimulováni oba partneři, sex je výrazně lepší a vášnivější. To zní dobře ne?

Erekčné krúžky na lepšiu erekciu

Erekční kroužky

Cena: od 89 Kč

Typ číslo 3: Stimulátor prostaty

Mužská prostata je něco jako ženský G bod. Milióny nervových zakončení, které při stimulaci dopřejí rozkoš jako nic jiného. Mnoho mužů má před stimulací prostaty respekt, někteří dokonce předsudky. Pokud však máte doma partnera, který předsudky nemá a ví, co má rád, určitě mu takovou erotickou hračku dopřejte. Můžete si vybrat, zda mu darujete stimulátor prostaty pro jeho chvíle o samotě nebo takový, jehož stimulaci si užijete při společném sexu. Potěšíte tím i sebe, protože například taková stimulace prostaty vyvolá extra silnou a dlouhou erekci.

Pomôcky na stimuláciu prostaty

Pomůcky na stimulaci prostaty

Cena: od 249 Kč

Typ číslo 4: Zajímavá sexuální pomůcka = nový sexuální zážitek

V případě, že bojujete s mírným sexuálním stereotypem, rozhodně sáhněte po nějaké zajímavé erotické pomůcce. Vybírejte moudře, abyste si společně s partnerem užili také vy. Ideální jsou erotické sady, které obsahují více hraček. Pro tyto případy sáhněte po Satisfyer Partner Boxech, které potěší skutečně oba a jsou za velmi výhodnou cenu.

Nejzajímavější možností je darovat nový sexuální zážitek přímo pod stromeček. Neumíte si představit, jak sexuální zážitek zabalíte? Jednoduše. Darujete partnerovi pomůcku, která je příznačná pro novou sexuální praktiku. Chcete vyzkoušet BDSM? Darujte mu bič nebo plácačku.
Chcete se pustit do objevování análního sexu? Darujte mu anální lubrikant nebo mini anální kolík.
100 % okamžitě pochopí, o co jde.

BDSM pomôcky

Zajímavé erotické hračky

Cena: od 129 Kč

Typ číslo 5: Dárkový poukaz

Pokud víte, že mu chcete darovat erotický zážitek, ale nemůžete se rozhodnout, nechte to na něm. Darujte mu dárkový poukaz a on si už vybere. Na výběr máte z vícero hodnot poukazů. Můžete mu darovat poukaz v hodnotě 500 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč.

Článek připravil
Martina
28.11. 2023
Nikdo se zatím nevyjádřil. Přidej první komentář!

Další články

Mohlo by se vám hodit

Načítám ...